Galera vs BC „Sporto fėja“ & Detagama (90:111)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 09 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto fėja & Detagama“ užbaigė pirmąjį etapą laimėdama prieš „Galerą“

2015 spalio 09 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 946

Spalio 9 dieną Kauno technikos kolegijoje įvyko Kauno mero „Mažoji taurė 2015“ pirmo etapo varžybos tarp šeimininkų „Galera“ ir „Sporto fėja & Detagama“. Varžybos pasižymėjo atakuojančiu krepšinių ir pasyvia gynybą. Rungtynių pradžioje stipriai į priekį šovė šeimininkai, tačiau varžovams antrajame kėlinuke nusprendus paspausti varžovus viskas apsivertė aukštyn kojom. Įspūdingai laimėjusi antrąjį kėlinį „Sporto fėja & Detagama“ iki rungtynių pabaigos visada pirmavo užtikrintai ir laimėjo (90:111).

Rungtynės prasidėjo taikliais tritaškiais metimai (3:3) tačiau vėliau šeimininkai šovė į priekį (18:5). „Sporto fėja & Detagama“ dauguma atakų baigdavosi tolimais metimais, kuriu skriejo pro šalį, todėl varžovus nesisekė pasyvytį. Kėlinio pabaigoje svečiai pradėjo žaisti rezultatyviau ir draskyti varžovų gynybą prasiveržimais. Vis dėlto pirmasis kėlinuką priklausė šeimininkams, kurie buvo priekyje (29:17).

Antrajame kėlinuke „Sporto fėja & Detagama“ ekipa nusprendė paspausti savo varžovus nuo galinės linijos ir tai davė vaisių, puikus supurtas ir atsilikimas sumažėjo iki 3 taškų (29:26). „Galera“ paėmusi minutės pertraukėlę stengėsi nusiraminti ir aptarinėjo kaip įveikti varžovų spaudimą, tačiau išėjus į aikštelę šeimininkai negalėjo to pilnai realizuoti ir varžovai mesdami lengvus taškus iš po krepšio tolo. „Galera“ nustojo kovoti šiame kėlinuke ir leido varžovams susikrauti milžinišką persvarą (43:60).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nesikeitė abi komandos nepersistengė gynyboje ir tikėjosi sėkmės puolime. „Sporto fėja & Detagama“ žaidėjai retkarčiais dar paspausdavo varžovus ir tai leisdavo jiems pelnyti lengvus taškus po perimtu kamuolių. Kadangi abi komandos žaidė labai rezultatyviai tai po 30 minučių žaidimo svečiai pirmavo rezultatu (63:91).

Ketvirtasis kėlinukas liko tik formalumas. Nors „Galera“ ir laimėjo šį paskutini ketvirti, tačiau tai tik sumažino skirtumą tarp komandų. Rungtynes laimėjo „Sporto fėja & Detagama“ rezultatu (90:111) ir taip užbaigė pirmą etapą be pralaimėjimu kuomet „Galera“ patyrė antrąjį pralaimėjimą ir lieka su vieną pergalę, tačiau jie dar žais vienas grupes varžybas.

Po rungtynių pakalbintas „Sporto fėja & Detagama“ treneris Darius Gvildys teigė:

Šiandien negausiai susirinkom tiek mes tiek ir varžovai. Antrajame kėlinuke nusprendėme paspausti varžovus ir tai mums puikiai pasisekė, kas leido stipriai įsiveržti į priekį ir laimėti rungtynes. Šioje taurėje esame tam, kad pasiruoštume sezonui, tačiau butu smagu jei pavyktu laimėti šį turnyrą.

Galera: Tomas Misiūnas – 30 tšk. (16 atk. kam.), Mantas Gudeliauskas – 16 tšk., Julius Fiodorovičius – 15 tšk., Tomas Tirlikas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

BC „Sporto fėja“ & Detagama: Donatas Gudeliauskas – 30 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Matas Lisajevičius – 24 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Paulius Vaškevičius – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Giedrius Bartkus – 17 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)„UNO“ pastangų prieš „Galerą“ neužteko (2015 rugsėjo 30 d., trečiadienis, 22:21 val.)BC „Sporto fėja“ & Detagama lengvai peršoko ketvirtfinalio barjerą (2015 spalio 14 d., trečiadienis, 22:09 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ su „Kauno Rami“ vargo tik rungtynių pradžioje (2015 spalio 04 d., sekmadienis, 22:25 val.)Išsvaistyta 20 taškų persvara ir pralaimėtas pratęsimas prieš „Galerą“ „Kauno Rami“ paliko už atkrintamųjų varžybų barjero (2015 spalio 11 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Sporto manija ‒ 2“ su žeme sulygino savo varžovus (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 22:47 val.)Mūšyje dėl pirmos vietos grupėje pergale džiaugėsi BC „Sporto fėja & Detagama“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:15 val.)Dramatiškame finale „Sporto Manija ‒ 2“ minimaliu skirtumu nuskriaudė BC „Sporto Fėją & Detagamą“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)Kauno mero Mažosios taurės A pogrupio starte ‒ užtikrinta BC „Sporto fėjos“ & Detagamos pergalė (2015 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Galera“ išsivežė pergalę iš Batėgalos (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)