A. Sabonio KC – Vytautas vs Sporto manija – Vaigora (104:90)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 27 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė kapituliuoti „Sporto Maniją ‒ Vaigorą“

2014 gegužės 27 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 1197

Antradienio vakarą KKL "Laikinosios Sostinės" mažojoje taurėje savo santykius aiškinosi "A. Sabonio KC – Vytautas" ir "Sporto Manija – Vaigora". Šeimininkai ryškiai nusileisdami ūgiu savo oponentams, prieš juos panaudojo savo pagrindinį ginklą – toliašaudę artileriją. Daugiausiai taiklių tolimų metimų dėka "A. Sabonio KC – Vytautas" per pirmąją rungtynių pusę susikrovė 25-ių taškų persvarą, o antroje pusėje ją reikėjo tik išsaugoti. Nors "Sporto Manija – Vaigora" antroje pusėje sugebėjo savo nuostolius kiek sumažinti, tačiau pergalė atiteko šeimininkams (104:90).

Susitikimas prasidėjo keturiais iš eilės svečių taškais, tačiau čia pat varžovai atsakė atkarpa 9:2 ir rezultatas tapo (9:6). "Sporto Manija – Vaigora" sugebėjo dar kartą, tačiau paskutinį, išsiveržti į priekį (9:10). Ilgainiui "saboniukai" pradėjo diktuoti savo sąlygas, susigrąžino sau pranašumą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 5-ių taškų persvarą (24:19).

Antrojo kėlinio metu šeimininkai pademonstravo pavydėtiną puolimą. Rezultatui esant (37:29) "A. Sabonio KC – Vytautas" spurtavo 20:3 ir skirtumas žaibiškai šoktelėjo iki 25-ių taškų (57:32). Per likusį ketvirčio laiką abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas po pirmosios rungtynių pusės tapo (59:34).

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 0:7 ir skirtumas kiek sušvelnėjo (59:41). Tačiau kėlinukui įpusėjus šeimininkai buvo vėl stabilizavę padėtį aikštėje (69:48). Vis tik, "Sporto Manija – Vaigora" ir toliau stengėsi įrodyti, kad dar niekas nėra baigta šiame susitikime. Iki kėlinio pabaigos svečiai savo atsilikimą sumažino iki 15-os taškų ir leido suprasti, kad rimtą kovą varžovams pasiūlys ir per paskutines dešimt minučių (81:66).

Didelių pastangų dėka ketvirtojo kėlinio metu svečiai savo atsilikimą sumažino iki 12-os taškų (89:77). Tačiau tada puikią atkarpą sužaidė šeimininkai, kurie spurtavo 8:3 ir skirtumas vėl padidėjo iki 17-os taškų. Čia pat "Sporto Manija – Vaigora" atsakė spurtu 8:0 ir likus žaisti tris minutes komandas skyrė jau tik 9 taškai (97:88). Tačiau po minutės pertraukėlės "A. Sabonio KC – Vytautas" sutvarkė reikalus, spurtavo 7:2 ir įtvirtino savo pergalę rezultatu (104:90).

A. Sabonio KC – Vytautas: Aurelijus Urbonavičius – 35 tšk. (9 rezult. perd., 12 išpr. praž.), Tomas Bietkis – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Julius Kigas – 18 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mantas Stankevičius – 13 tšk.

Sporto manija – Vaigora: Vytautas Žvirblis – 28 tšk., Žygimantas Žitkus – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Giržadas – 12 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ privertė pasiduoti „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:42 val.)Chaotiškose rungtynėse stipresni buvo „Fazer – Gardėsis“ krepšininkai (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:34 val.)