Acme ‒ Jabra vs UNO (64:76)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 16 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„UNO“ iškovojo pirmąją pergalę šiais metais, nugalėdami „Acme ‒ Jabrą“

2016 vasario 16 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 901

Šventinę vasario 16 dieną, Kauno technikos kolegijoje įvyko 30+ „Jabra“ pirmenybių susitikimas, kuriame šeimininkai „Acme – Jabra“ priėmė svečius – „UNO“ krepšininkus. Abi ekipos paskutinį kartą 30+ lygoje buvo laimėję tik praėjusiais metais ir norėjo vėl pajusti pergalės skonį.

Rungtynės prasidėjo labai aktyviai ir rezultatyviai. Sužaidus keturias minutes po keturių iš eilės svečių komandos žaidėjo M. Gailiūno taškų „UNO“ pirmavo 7:15. Tuomet beveik tris minutes nei vienai ekipai nepavyko įmesti kamuolio į varžovų krepšį, o taškų badą vėl panaikino M.Gailiūnas, įmetęs dvitaškį metimą. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 9:19.

Nors ir „Acme – Jabra“ pradėjo kėlinuką keturiais iš eilės taškais, tačiau į šį mažą spurtą, „UNO“ atsakė vienuolika taškų be atsako ir pirmavo 13:30. Nors ir šeimininkams pavyko šiek tiek pristabdyti svečių žaidimą, tačiau arčiau nei dešimties taškų skirtumu priartėti prie varžovų šiame ketvirtyje nepavyko. Įpusėjus rungtynėms 28:41 pirmavo „UNO“.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Acme – Jabra“ bandė surengti spurtą, tačiau svečių komandos žaidėjo G. Šuklevičiaus taiklūs trys tolimi metimai, neleido šeimininkams pagalvoti apie priartėjimą. Įpusėjus ketvirčiui „UNO“ pirmavo 38:52. Kėlinuko pabaigoje po varžovų krepšį sudrebinusio M. Gailiūno dėjimo, „UNO“ įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse ir pirmavo 38:59. Visgi, kėlinuko pabaigoje penki iš eilės šeimininkų taškai šiek tiek aptirpdė varžovų persvarą iki 43:59.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkų ekipos žaidėjas A.Kmita pataikė tris iš eilės tolimus metimus, taip sušvelnindamas „UNO“ pranašumą iki 54:63. Bet arčiau svečiai „Acme – Jabros“ ekipos jau neprisileido. Apie dešimt taškų pervsara „UNO“ krepšininkai pirmavo iki pat rungtynių pabaigos, o rungtynes laimėjo rezultatu 64:76, taip iškovodomai pirmąją pergalę šiais metais.

Po rungtynių „UNO“ ekipos krepšininkas R.Tumpa kalbėjo: „pagaliau pergalė po penkių pralaimėjimų. Komandoj iš karto dvasia geresnė. O šiaip, ką, pailsėję, ne po darbo, atsigavę, metimai sukrito, viskas gerai. Svarbiausia, kad laimėjome“.

„Acme – Jabra“ ekipos žaidžiantysis treneris A.Kmita taip pat nebuvo nusivylęs savo ekipos žaidimu: „neblogai sužaidėme. Nebuvo šiandien pas mus abiejų aukštų, o ką mes prieš jų didelius galėjome padaryti? Pabaigoje pataikėme kelis tritaškius, dėl to šiek tiek sumažinome skirtumą“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Acme ‒ Jabra: Darius Pukštys – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Audrius Kmita – 18 tšk., Darius Arlauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

UNO: Modestas Gailiūnas – 26 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Tumpa – 12 tšk., Gediminas Šuklevičius – 11 tšk., Juris Goštautas – 10 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Olberkis – 10 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Korys“ užtikrintai nugalėjo „Acme – Jabra“ ekipą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Remza“ gan nesunkiai įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:34 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „Acme ‒ Jabra“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:34 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai susidorojo su „Acme ‒ Jabra“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:48 val.)Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)