CELSIS vs EKSKOMISARŲ BIURAS (79:60)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 11 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

"Celsis" neturėjo vargo su "Ekskomisarų Biuru"

2012 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 00:13 val., peržiūros: 1686

Antradienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "Celsis" savo aikštėje priėmė "Ekskomisarų Biurą". Jau pirmojo kėlinio metu ėmė ryškėti neginčytinas šeimininkų pranašumas. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui ekipas skyrė 22 taškai (30:8). "Celsio" vyrai puikiai padirbėję per pirmąsias dešimt žaidimo minučių, leido sau prabangą nepervargti likusio rungtynių laiko metu. Jie papraščiausiai mėgaudamiesi žaidimu išlaikė panašią persvarą ir į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę (79:60).

Jau pirmomis rungtynių minutėmis "Celsis" pabandė spurtuoti ir laimėjo atkarpą 7:2. Nors svečiai į tai atsakė dvitaškiu metimu, tačiau šeimininkai ilgai negalvojo kokį atkirtį duoti, bei surengė įspūdingą spurtą 15:0, o rezultatas tapo (22:4). Kėliniui baigiantis "Ekskomisarų Biurtas" ir toliau neketino persistengti puolime bei sukrapštė keturis taškus, o "Celsio" atsakas į tai buvo dar 8 taškai (30:8).

Antrojo kėlinio metu šeimininkai aikštėje taip nebedominavo, o tuo pasinaudoję svečiai išlygino žaidimo ritmą ir su jais kovojo kaip lygus su lygiu. Nors "Celsio" pranašumas vienu metu buvo šoktelėjęs iki 25-ių taškų (37:12), tačiau neilgam. Linas Vaitkevičius dvi atakas iš eilės užbaigė taikliais dvitaškiais ir padėjo savo komandai neženkliai atsitiesti (37:16). Vis tik, šeimininkai labai greitai susigrąžino sau turėtą persvarą (41:16). Tačiau kėliniui baigiantis Eimantas Belskis truktelėjo savo ekipą priekin bei padėjo jai kiek prisivyti varžovus (43:21).

Vis tik, trečiojo kėlinio pradžioje "Celsis" dar kartą pabandė pademonstruoti savo jėgą, ypač po krepšiu ir padidino savo atotrūkį jau iki 26-ių taškų (51:25). Tačiau "Ekskomisarų Biurui" pavyko laimėti atkarpą 0:5 ir skirtumas tarp komandų vėl aptirpo (51:30). Likusį kėlinuko laiką komandos žengė koja kojon, o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo saugią 25-ių taškų persvarą (63:38).

Prasidėjus lemiamam kėlinukui svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 2:6 ir šiek tiek reabilitavosi (65:44). Vis tik, greitai Vidas Raudonis pelnė du taškus, o Gediminas Pečkaitis pridėjo taiklų tolimą tritaškį (70:44). Kėlinuko antroje pusėje "Celsis" buvo įgijęs rekordinę 29-ių taškų ribą (79:50). Vis tik, "Ekskomisarų Biuras" nepalūžo ir kovojo iki pabaigos. Ketvirčiui baigiantis svečiai pelnė 10 taškų be atsako ir sušvelnino savo atsilikimą iki 19-os taškų (79:60).

Po rungtynių "Ekskomisarų Biuro" treneris Linas Vaitkevičius sakė: "Šiandien nebuvo mūsų pagrindinio vidurio puolėjo, kuris yra pusė komandos jėgos po krepšiu. Realiai neturėjome daug šansų pakovoti dėl kamuolių, varžovai kartojo daug metimų, nebuvo kas jiems sutrugdytų tai padaryti. Varžovai manau nežaidė taip, kaip gali. Jie iškovojo pergales ir prieš stipresnes komandas, greičiausiai jie šiandien nežaidė pilna jėga. Varžovai sužaidė tikrai neblogai".

"Celsio" ekipos ilgametis treneris Liutauras Pečkaitis susitikimą komentavo: "Pergalę lėmė mūsų geras žaidimas – kaip visada (juokiasi). Šiemet turime labai neblogą sudėtį. Šiandien pasižaidė visi: ir atsarginiai, ir neatsarginiai žaidėjai. Apibendrinant galiu pasakyti, kad buvo smagios rungtynės. Varžovams kaip naujokams dar reikia šiek tiek pasistengti, įgyti patirties- sėkmės jiems".

"Celsį" į pergalę vedė: Audrius Bartkus 22 taškai (7 atk. kam), Vidas Raudonis 19 taškų (8 atk. kam), Gediminas Pečkaitis 16 taškų (5 atk. kam)

"Ekskomisarų Biuro" gretose išsiskyrė: Eimantas Belskis (11 atk. kam, 6 perimti kam) ir Algimantas Kvirklys po 20 taškų

"Agava & Automatinių sistemų servisas" neturėjo vargo su "Ekskomisarų biuru" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Celsis neturėjo vargo su LSMU VA Statybų Vizija (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:38 val.)"Dentist Team" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų Biurą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Kauno švara" sutriuškino "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:52 val.)"Elektromontuotojas" nesunkiai susitvarkė su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 05 d., antradienis, 23:25 val.)"Rapala" be gailesčio susidorojo su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"ESS Santermitai & ĮSP DNC" nugalėjo "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 22:19 val.)'Dentist team" sutrypė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 09:08 val.)"Kauno grūdai" įrodė pranašumą prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" sezoną pradėjo lengva pergale prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)