Vėjų linija & Garliavos duona vs Agava ASS & E+H (53:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 21:20 val., peržiūros: 1262

Gruodžio 15 dieną buvusios "Aukuro" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Vėjų linija & Garliavos duona" priemė svečius "Agavą ASS & E+H". "Agava ASS & E+H" buvo iškovoję dvi pergales ir vieną kartą buvo pralaimėję. "Vėjų linija & Garliavos duona" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir penkis pralaimėjimus.

Rungtynes geriau pradėjo "Agava ASS & E+H", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:8. Trečią minutę pirmus taškus pelnė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2:8). Po šio metimo šeimininkų puolimas toliau strigo, o tuo pasinaudojusi "Agava ASS & E+H" sužaidus šešias minutes pirmavo rezultatu 2:15. Devintą minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (9:17). Per paskutinę minutę svečių persvara padidėjo iki dviženklės (9:19).

Sužaidus pirmas dvi antro ketvirčio minutes komandas skyrė 14 taškų (9:23), o šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos dar keturis taškus be atsako pelnė "Agava ASS & E+H" (9:27). Šeštą minutę "Vėjų linija & Garliavos duona" sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (14:29), o "Agava ASS & E+H" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė šešis taškus be atsako (14:35). Paskutines dvi minutes šeimininkai gynėsi be klaidų, o devyni pelnyti taškai sumažino svečių pranašumą iki 12 taškų (23:35).

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo taikliu tolimu metimu (26:35). Į tai svečiai atsakė pelnydami devynis taškus be atsako (26:44). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 18 taškų (29:47). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos "Agava ASS & E+H" turėjo 15 taškų pranašumą (36:51). Ketvirčio pabaigoje "Agava ASS & E+H" pelnė dar septynis taškus be atsako (36:58).

Sužaidus pirmas dvi antro ketvirčio minutes komandas skyrė 21 taškas (38:59). Vėliau šeimininkams taškus rinko L.Varnas, kuriam pavyko sumažinti svečių persvarą iki 16 taškų (45:61). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Agava ASS & E+H" pamažu didino persvarą. Įpusėjus septintai minutei svečiai turėjo 22 taškų pranašumą (47:69). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:74.

"Agava ASS & E+H" iškovojo trečią pergalę, o "Vėjų linija & Garliavos duona" pralaimėjo šeštą kartą.

"Agavos ASS & E+H" komandos treneris Audrius Šalaševičius paklaustas, kas lėmė pergalę, atsakė: "Pirmiausia tai, kad šiandien susirinko beveik visa komanda, tik manęs trūko. Antras dalykas, komandos koncentracija buvo labai gera. Pagaliau komanda pradėjo rungtynes susikaupusi. Tai davė vaisių. Dažniausiai mes rungtynes pradedame klaikiai, o antrą pusę žaidžiame normaliai." Paklaustas, kiek įtakos pergalei turėjo, kad pirmavo komanda visas rungtynes, treneris atsakė: "Gera pradžia pusė darbo, kaip sakoma. Gera pradžia šiandien davė tą rungtynių ritmą. Mes paėmėme iniciatyvą, o varžovams manau buvo sunku vytis kai pirmavome 10 ir daugiau taškų, vien psichologiškai sunku."

"Vėjų linijos & Garliavos duonos" treneris Vytautas Merkelis: "Varžovai šiandien buvo stipresni, kitą kartą bandysime atsigriebti." Paklaustas, kodėl prisivijus varžovai vėl atitrūkdavo, treneris atsakė: "Pritrūkdavo jėgų ir kovingumo šiandien. Kitą kartą laimėsime."

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Daumantas Čibiras – 12 tšk., Giedrius Kaubrys – 9 tšk.

Agava ASS & E+H: Antanas Ramanavičius – 15 tšk., Marijus Dimša – 12 tšk., Giedrius Prabulis – 10 tšk.

„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)