Lituanica vs Nepyk (57:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lituanica“ toliau žengia be pralaimėjimų

2014 lapkričio 14 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 1174

Penktadienį, Kauno mechanikos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko "Lituanica" (šeimininkai) ir "Nepyk" (svečiai). Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo "Nepyk" ekipa, tačiau "Lituanica" sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas bei iškovoti penktą pergalę iš eilės, rezultatu – 57:50.

Rungtynes sėkmingiau prasidėjo "Nepyk" ekipa,kuri rezultatyviomis atakomis įgijo septynių taškų pranašumą ( 5:12). Likus žaisti apie dvi minutes ekipos apsikeitė taikliomis atakomis ir išliko septynių taškų pranašumas – 7:14.

Antram ketvirčiui prasidėjus "Lituanica" puolimas atsigavo ir skirtumą sumažino iki penkių taškų, o dar po keletos minučių liko tik du taškai ( 17:19). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai suleido du tolimus tritaškius metimus, tai leido jiems persverti rezultatą į savas rankas bei įgyti dviejų taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Rezulatas – 25:23.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pademonstravo geležinę gynybą, kur laimėjo atkarpą 15:2 ir pranašumas išaugo iki 13 taškų ( 40:27). Per likusias minutes tarp varžovų pranašumas nepakito. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:31.

Prasidėjus paskutiniam kėlinukui "Lituanica" padidino pranašumą iki 17 taškų. Vis dėlto, "Nepyk" ekipa nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo ataka po atakos mažinti skirtumą, tačiau svečiams pritrūko laiko ir pergalę iškovojo "Lituanica" , rezultatu – 57:50.

Po laimėtų rungtynių "Lituanica" ekipos treneris, D.Kvitka, teigė: " Įvykdėme viską, ką planavome. Svarbiausia kovojome dėl pergalės ir laimėjome."

Lituanica: Tomas Vaišvila – 13 tšk., Simonas Navickas – 9 tšk., Andrius Okulič-Kazarinas – 7 tšk.

Nepyk: Vilius Černiauskas – 16 tšk., Rimvydas Paulauskas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Milius – 8 tšk.

„Lituanica“ nepasigailėjo „Remza“ ekipos. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)„Lituanica“ po atkaklios kovos palaužė „Compensa“ ekipą. (2014 spalio 24 d., penktadienis, 21:40 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Lituanica“ po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 01 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)BC „Straight“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:47 val.)Vangiai rungtynes pradėjusi „Lituanica“ krito prieš „Akademiją“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 22:39 val.)„Nepyk“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu grupės lyderiams. (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 00:26 val.)„Nepyk“ lengvai įrodė pranašumą prieš „Naujokus“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 20:54 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)