KMAIK vs New Team (61:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

„KMAIK“ nesunkiai nugalėjo „New Team“ ekipą

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 1149

Gruodžio 3 dieną, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" piemenybių, reguliariosios sezono rungtynės, tarp "KMAIK" (šeimininkai) ir "New Team" ekipų. "New Team", paskutinėse savo varžybose pateikę sensaciją ir nugalėję "Ragus", stojo į kovą prieš "KMAIK" ekipą. "New Team" ekipos krepšininkai lygiai kovėsi tik pirmąjį rungtynių kėlinuką. Antrame ketvirtyje sušlubavus jų puolimus, leido varžovams pabėgti ir daugiau jų nebeprisivijo. Rungtynės baigėsi rezultatu (61 – 51)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo labai aktyviai. Praėjus vos porai minučių, jau buvo išmesta daugybė metimų. Tačiau dauguma jų buvo netailūs. Visai tai lėmė jog salė buvo labai maža. Sprendžiant iš salės dydžio, šios varžybos turėtų baigtis labai rezultatyviai, tačiau abejoms ekipoms metimai tiesiog nekrito. "KMAIK" laimėjo šį kėlinuką rezultatu (16 – 13)

Antrasis kėlinukas buvo tikra nesėkmė "New Team" ekipai. Nors ir gynėsi jie dar visai patenkinamai ir leido varžovams įmesti 16 taškų, tačiau patys visiškai neužpuolė. Pataikę vos 3 metimus iš 16, svečiai šį kėlinuką pralaimėjo rezultatu (16-7) ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (32 – 20) "KMAIK" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos, abi komandos nė kiek nežibėjo. "New Team" ir toliau nerado jokių priešnuodžių savo užkeiktam puolimui. Šįkart svečiai pataikė tik 2 metimus iš 15 galimų. Tačiau, reikalai ne visai puikiai klostėsi ir "KMAIK" ekipai. Nors ir praleidę tik 12 taškų, tačiau patys įmetę tik 13, šeimininkai šį kėlinuką laimėjo minimaliu, 1 taško skirtumu. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (45 – 32)

Paskutinis rungtynių kėlinukas, buvo tik laiko klausimas šeimininkams, bet jokiais būdais ne svečiams. Aikštelėje vyko aktyvi kova. Svečiai taip norėjo laimėti, jog likus minutei, net pamiršo kad pralaimi 13 taškų skirtumu. Svečiai tikrai nusipelnė pagarbos už savo kovingumą, bet tikrai ne už pataikymo procentą. Šias rungtynes "KMAIK" ekipą laimėjo 10 taškų skirtumu (61 – 51)

KMAIK: Gražvydas Mockus – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Gudaitis – 10 tšk. (18 atk. kam.), Eimantas Degėsys – 10 tšk.

New Team: Žygimantas Gudas – 18 tšk., Domantas Inkrata – 10 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Kriaučiūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

"KMAIK" komandos treneris P.Vyšniauskas:

Manau, kad trečiam kėlinį mums pavyko pabėgti. Keletas atakų greitam puolime, pelnėm tuos taškus ir išsilaikėm. O šiaip tai žaidimas čia chaotiškas buvo iš mūsų pusės. Priešininkų komandos nežinau, nemačiau kaip žaidė kitose varžybose, negaliu nieko pasakyt.

„BC Ambi“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:40 val.)„vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)„VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „New Team“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 00:14 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)„KMAIK“ nesunkiai susidorojo su „Sportija“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:36 val.)„KMAIK“ be didesnio vargo palaužė BC „Liuksas“ ekipą (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:20 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)Ketvirtame kėlinyje „Komanda X“ įveikė „New team“ ekipą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:44 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ nesunkiai sutriuškino „New Team“ krepšininkus (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:00 val.)„KMAIK“ lengvai susitvarkė su BC „Liuksas“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:39 val.)