Kolpingo kolegija vs Naujokai (79:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kolpingo kolegija“ gana nesunkiai įveikė „Naujokų“ pasipriešinimą

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 1054

Trečiadienį, gruodžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Kolpingo kolegijos" ir svečių "Naujokų" ekipų. Rungtynių pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau nuo antrojo ketvirčio pradžios aukštesnę pavarą įjungę aikštės šeimininkai atitolo nuo varžovų, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 79:59 (18:19, 21:12, 14:9, 26:19).

Pačioje susitikimo pradžioje šešis iš eilės taškus pelnę svečiai išsiveržė į priekį ir išlaikė pranašumą beveik iki pirmojo kėlinuko vidurio, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą įgydami minimalią persvarą. Kiek vėliau, po dar kelių sėkmingai sužaistų epizodų, "Naujokai" sugebėjo įgyti penkių taškų pranašumą, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidusi "Kolpingo kolegija" sumažino deficitą iki minimumo. 18:19.

Nuo antrojo kėlinuko pradžios ėmė ryškėti aikštės šeimininkų pranašumas. Jau pirmosiomis minutėmis jie perėmė iniciatyvą į savo rankas ir tolimesnėje eigoje tik didino skirtumą tarp komandų, kuris, prieš ilgąją pertrauką, jau siekė aštuonis taškus. 39:31.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau puolime atrodę "Kolpingo kolegijos" krepšininkai spurtavo ir padidino savo pranašumą iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau svečiai dar bandė vytis, tačiau jų reikalus apsunkino dvi Andriaus Zakarevičiaus techninės pražangos. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai įgijo trylikos taškų pranašumą. 53:40.

Paskutinėje rungtynių dalyje stebuklų neįvyko. Pačioje pradžioje jau įprastai sėkmingiau žaidę "Kolpingo kolegijos" žaidėjai dar labiau atitrūko nuo savo varžovų, tačiau šie dar nesiruošė sudėti ginklų ir įpusėjus kėlinukui surengė kelias sėkmingai pasibaigusias atakas iš eilės. Vis tik, tvirtai laikęsi šeimininkai sugebėjo tolimų metimų dėka dar labiau pabėgti nuo varžovų, ko pasekoje šventė solidžią pergalę rezultatu 79:59.

Po rungtynių pralaimėtojų treneris komentarų neturėjo.

"Kolpingo kolegija": Vaidas Česnauskis – 23 tšk. (13 atk. kam., 6 perimt. kam.), Tomas Vaškevičius – 18 tšk., Edvinas Masiokas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aldas Daubaras – 15 tšk. (8 rezult. perd.)

"Naujokai": Žygimantas Gulbinas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Puplesis – 11 tšk., Andrius Stankūnas – 10 tšk.

„Kolingo kolegija“ nesunkiai įveikė „Komandą X“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:14 val.)„Liuksas“ nesunkiai įveikė „Naujokus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:43 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Kolpingo kolegija“ nugalėjo „Rind“ ir žengė į finalą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 23:31 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Kolpingo Kolegija“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kulautuva“ (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)„BK Centre“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Naujokų“ ekipa. (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 16:49 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)