United ‒ „Alta transportas“ vs BC „Gazuotas pienas“ (86:101)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 1316

Pirmadienį, sausio 4 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp šeimininkų rolėje buvusių „United – Alta transporto“ (3/4) ir svečių BC „Gazuoto pieno“ (4/2) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržę svečiai, kurie įgijo dviženklį pranašumą. Kiek vėliau skirtumas tarp komandų tik pamažu augo, tačiau apsukas kiek sumažinę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai leido priešininkams prisivyti. Po ilgosios pertraukos spurtavę šeimininkai sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau fenomenalaus K.Kokoškos pasirodymo dėka svečiai susigrąžino dviženklę persvarą. Ketvirtame kėlinuke komandos viena po kitos keitėsi tolimais metimais, tačiau solidų pranašumą išlaikę BC „Gazuoto pieno“ žaidėjai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 86:101 (818:29. 23:23, 21:22, 24:27).

Patys pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštės šeimininkai, jau pirmoje atakoje pataikę iš toli, tačiau iškart po to sekė BC „Gazuoto pieno“ atsakas, kurio metu jiems pavyko surengti spurtą 0:11 ir persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau ir toliau žymiai aktyviau puolime žaidę svečiai tik didino atotrūkį, ko pasekoje skirtumas tarp komandų pasiekė dviženklį taškų skaičių. Įpusėjus kėlinukui kelis epizodus geriau sužaidęs „United – Alta transportas“ kiek sušvelnino deficitą, tačiau čia pat dar vieną rezultatyvią atkarpą sužaidę svečiai padidino savo persvarą iki šešiolikos taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai kiek sušvelnino atsilikimą. 18:29.

Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai susigrąžino šešiolikos taškų atotrūkį. Žaidimui tarp komandų kiek išsilyginus abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau įpusėjus kėliniui „United – Alta transportas“ surinko šešis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki dešimties taškų. Čia pat prabilęs M.Čipas ir vėl atitolino svečius, tačiau taiklūs L.Vėlavičiaus ir J.Grigaro tolimi metimai leido šeimininkams ir vėl sušvelninti deficitą. Prieš pat ilgąją pertrauką abiejų komandų snaiperiai dar kartelį apsikeitė taikliais tritaškiais metimais, po kurių skirtumas tarp komandų išliko vienuolika taškų. 41:52.

Po ilgosios pertraukos iššovė dar vienas BC „Gazuoto pieno“ koziris – M.Stankevičius, kuris smeigė du tolimus metimus iš eilės, tačiau visiškai nepasimetę aikštės šeimininkai sugebėjo atsigauti ir surengę spurtą 11:0 sumažino atsilikimą iki šešių taškų. BC „Gazuoto pieno“ taškų badą nutraukė K.Kokoškos tritaškis metimas, prie kurio dar du taškus pridėjo M.Čipas, taip padidindamas skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi ekipos viena po kitos rengė rezultatyvius išpuolius, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nepakito ir dvylikos taškų pranašumą turėjo svečių ekipos žaidėjai. 62:74.

Jau pačioje paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje visus reikalus išspręsti susiruošė BC „Gazuotas pienas“, surengdamas spurtą 2:10 bei įgydamas jau dvidešimties taškų persvarą, tačiau rankų nuleisti dar neketinę "United – Alta transporto“ krepšininkai netrukus spurtavo ir sumažino deficitą iki trylikos taškų. Nepaisant to, čia pat varžovų krepšio tinkliuką plėšęs K.Kokoška pataikė dar tris iš eilės tolimus metimus ir atitolino svečius devyniolikos taškų skirtumu, tačiau nesnaudė ir šeimininkai, kurie taip pat pataikė kelis tritaškius bei vėl sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų. Vis tik, tas jau nieko nelėmė ir rungtynes užtikrintai užbaigę BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 86:101.

Po pergalės BC „Gazuoto pieno“ strategas Jomantas Eibukas nedaugžodžiavo: „Fantastiškai pataikėme tritaškius. Esu ypač patenkintas puolimu, kadangi įmetėme daugiau nei 100 taškų, o tai yra labai geras rezultatas“.

„United ‒ Alta transportas“: Linas Vėlavičius – 28 tšk., Jonas Grigaras – 23 tšk., Mindaugas Daraškevičius – 17 tšk., Ignas Jančiukas – 14 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 35 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Stankevičius – 15 tšk., Mantas Čipas – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę (2016 kovo 18 d., penktadienis, 22:33 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)BC „BOOM“ eliminavo BC „Gazuotą pieną“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 07:55 val.)SK „Neveronys“ po permainingos kovos privertė pasiduoti puikiai žaidusią BC „Gazuotas pienas“ ekipą. (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 21:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“ (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Gazuotą pieną“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:18 val.)BC „Gazuotas pienas“ sutriuškino negausiai susirinkusius varžovus (2016 vasario 02 d., antradienis, 01:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 11:37 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)