Randeris vs MRU VSF (59:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„MRU VSF“ po pratęsimo įveikė „Randerį“

2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 21:55 val., peržiūros: 1368

Gruodžio 18-osios vakarą Kauno „Santaros“ gimanzijos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, Mažosios taurės, P pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Randerio“ ir svečių – „MRU VSF“ komandos. Rungtynės prasidėjo rezultatyvia šeimininkų ataka. Rungtynių pradžia buvo vangoka, abiems komandoms buvo sunku rinkti taškus, įpusėjus kėlinukui priekyje buvo tie patys šeimininkai 5:2. Tačiau antroje ketvirčio pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įgijo apčiuopiamą persvarą 12:6. Nors svečiai ir bandė sumažinti savo atsilikimą, bet kėlinuką laimėjo „Randeris“ -15:8.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai išlaikė saugų pranašumą, bet įpusėjus jam svečiai sugebėjo priartėti vos per vieną taiklų metimą – 24:22. Svečių komandos krepšininkai įnirtingai bandė perimti rungtynių inicityvą į savo rankas ir galiausiai, likus žaisti apie tris minutes jiems pavyko persverti rezultatą savo komandos naudai. Tiesa, iki ilgosios pertraukos persvaros išlaikyti nepavyko, bet komandas dabar jau skyrė vos vienas taškas 31:30.

Po didžiosios pertraukos „MRU VSF“ krepšininkai kėlinį pradėjo žymiai aktyviau ir vėl grįžę į pirmaujančios komandos vaidmenį, netruko susikrauti ir 4 taškų persvarą. Likusį laiką vyko daugmaž apylygis žaidimas, abi komandos sunkiai rinko taškus, o svečiams pavyko išlaikyti šiokią tokią persvarą prieš ketvirtąjį kėlinuką – 37:42

Ketvirtasis, bet, kaip rungtynės parodė, nepaskutinis ketvirtis prasidėjo vėl lygiu žaidimu. Komandos viena po kitos rengė rezultatyvias atakas ir sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes komandas skyrė vos vienas taškelis. Įpusėjus ketvirčiui toliau trapia persvara džiaugėsi MRU studentai 43:44. Likus žaisti apie 2 minutes šeimininkai atsilikinėjo 4 taškais, bet nebuvo linkę nuleisti laiko ir toliau kabinosi į rungtynes. Iki kėlinuko pabaigos likus žaisti 24 sekundes O.Margelis taikliais baudų metimais suteikė savo komandai 3 taškų persvarą, bet likus žaisti 4 sekundes Andrius Šalaševičius išprovokavo baudą atakuodamas iš trijų taškų zonos. Prie baudų metimo linijos jis neklydo ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką varžovams taškų pelnyti nepavyko, o tai reiškė, kad šiose rungtynėse prireiks pratęsimo – 54:54

Papildomo kėlinuko pradžioje abi komandos rinko taškus, bet sužaidus pusę laiko rezultatas išliko lygus 57:57. Likusį laiką šeimininkai sužaidė tragiškai, nepataikė metimų, padarė neatleistinų klaidų, kuriomis pasinaudojęs Edvinas Vaina lengvais taškais įtvirtino savo komandos pergalę rezultatu 59:69.

Po rungtynių pakalbintas „MRU VSF“ gynėjas Tomas Bogušis rungtynes apibudino taip: „Na ką, sunkios rungtynės buvo, bet galiausiai per pratęsimą susiėmėm ir laimėjom. Ištempė mus pora tritaškių, kuriuos pataikė Edvinas Vaina. Taip pat šiandien nesužaidė vienas mūsų lyderių O.Margelis, bet svarbiausiai sėkmingai užbaigėm rungtynes ir laimėjom.“

Randeris: Laimonas Steponavičius – 22 tšk. (11 atk. kam., 10 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Deividas Leonavičius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Šalaševičius – 12 tšk. (11 atk. kam.)

MRU VSF: Edvinas Vaina – 34 tšk. (20 atk. kam., 10 išpr. praž.), Tomas Bogušis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Vilmantas Špiliauskas – 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Stats1232015 gruodžio 19 d., 12:35 val.
Pataisyta.
mintiann2015 gruodžio 19 d., 11:42 val.
Norėjau pasakyti , kad Randerio komandoje žaidėjas įmetęs daugiausiai taškų yra ne Mindaugas miškinis, o Laimonas Steponavičius. Mindaugas Miškinis išviso vakar nežaidė. Ačiū
A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„Laipsniai“ ketvirtąjame kėlinyje įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 23:54 val.)„Nebajeris“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Randerį“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 21:45 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„NeBajeris“ palaužė „Randerio“ ekipą (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 02:29 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Randeriui“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 11:39 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)„MRU VSF“ įgijo penkių taškų persvarą prieš antrąsiais runtynes su „Green Death“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:20 val.)