Coca Cola vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (57:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“

2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1167

Lapkričio 16-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio mūšis tarp savo aikštėje žaidusių „Coca Cola“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „LSMU – Statybų Vizijos“ komandos.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Coca Cola“ krepšininkai, kurių gretose tritaškį smeigė komandos siela V.Stočkus (3:0). Tiesa, netrukus prabilo ir svečiai, kurie atsakė keliomis tiksliomis atakomis ir veržėsi į priekį (3:4; 5:7). Po dar vieno V.Stočkaus taiklaus tolimo šūvio, aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (8:7), bet, kaip paiškėjo vėliau, „Coca Cola“ po šio epizodo užleido pirmaujančiųjų pozicijas varžovams ir daugiau į priekį įsiveržti taip ir nesugebėjo. Taip pat antrąjį tritaškį įsūdęs T.Švedas, pakreipė įvykius „LSMU – Statybų Vizijai“ naudinga linkme (8:10), o jam įkandin 5 taškus surinko D.Bakanas ir svečiai nutolo rezultatu 10:15. Ketvirčio finiše „Coca Cola“ alsavo priešininkams į nugarą, bet šie finišavo 4 taškais be atsako ir laimėjo pirmąsias 10 minučių 7 taškais – 14:21.

Antrojo kėlinio pradžioje ir vėl pirmasis pasižymėjo V.Stočkus (16:21), tačiau po šio taiklaus dvitaškio, „Coca Cola“ ekipos žaidimas ėmė buksuoti ir prasidėjo taškų badas. Jis truko 5,5 minutės, o šiuo laikotarpiu „LSMU – Statybų Vizija“ nesnaudė ir sparčiu žingsniu didino atotrūkį. Laimėta atkarpa 0:11 leido svečiams atitrūkti 16 taškų skirtumu ir pasiuntė varžovus į nokdauną (16:32). Antroje ketvirčio pusėje „Coca Cola“ nutraukė bevaisių atakų seriją (17:32), tačiau priešingoj barikadų pusėje porą tritaškių smeigė T.Švedas, o pirmosios dvikovos pusės pabaigoje du kartus kamuolį į krepšį įkrovė T.Žvaliauskas ir „LSMU – Statybų Vizija“ įpusėjus mačui padidino turimą persvarą iki 25 taškų – 18:43.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir rezultato skirtumas tai šiek tiek ištirpdavo, tai D.Bakano vedama „LSMU – Statybų Vizija“ susigrąžindavo tuos kelis taškus. Visgi, neabejotinais padėties šeimininkais ir toliau išliko M.Petrausko kariauna, kuri nė akimirkai nesuteikė varžovams vilčių ir išlaikė savo pusėje solidų atstumą. Antroje kėlinio pusėje, kuomet svečiai spurtavo 0:6, „Coca Cola“ deficitas perkopė 30 taškų ribą (33:64), bet trečiąjį kėlinį šiek tiek tiksliau baigė aikštės šeimininkai ir po trijų ketvirčių „LSMU – Statybų Vizija“ tenkinosi 27 taškų atotrūkiu – 37:64.

Paskutinės rungtynių dalies pirmosiomis minutėmis, M.Petrausko ir N.Zagorskio tandemas sugrąžino „LSMU – Statybų Vizijai“ 31 taško persvarą (37:68). Tiesa, vėliau „Coca Cola“ prabudo, blykstelėjo spurtu 9:0 ir bent kuriam laikui sumažino kartėlį (48:70). Vis dėlto, „LSMU – Statybų Vizija“ arčiau varžovų taip ir neprisileido, o dar 7 taškus pelnęs D.Bakanas, sutvirtino svečių pozicijas iki 29 taškų (55:84) ir šis skaičius nepakito iki finalinės sirenos. Galutinis susitikimo rezultatas – 57:86.

Marius Petrauskas („LSMU – Statybų Vizija“):

Šiandien daug intrigos nebuvo. Matėsi, jog esate pajėgesnė komanda. Kokie dar veiksniai nulėmė pergalę?

„Galbūt komandų lygio skirtumas ir buvo pagrindinis faktorius. Varžovai kovojo, stengėsi, o pradžioje rungtynių irgi neblogai pataikė ir tikrai nebuvo lengva. Ruošiamės po truputį, mėginame vieną kitą derinuką, kadangi dabar laukia daug rimtesnį mačai prieš pogrupio lyderius. Bandysim kilti į viršų. Kol kas patys esame dugne.“

Vytautas Stočkus („Coca Cola“):

Šiose rungtynėse susitikote su tikrais „Įmonių“ lygos senbūviais, kurie šioje lygoje žaidžia nuo neatmenamų laikų. Ar tai jautėsi?

„Taip, stipriai jautėsi. Jie buvo ir greitesni, ir stipresni. Nieko negalėjome padaryti. Antroje rungtynių pusėje varžovai truputį atsipalaidavo ir leido pažaisti. Tada ir buvo apylygis rezultatas, o šiaip varžovas tikrai vertas pagarbos. Stengsimės ir mes ateityje tobulėti.“

Nugalėtojus į pergalę vedė D.Bakanas (22 tšk., 7 atk. k., T.Švedas (16 tšk.), M.Petrauskas (10 tšk., 8 atk. k.), G.Babrauskas (9 tšk.), T.Žvaliauskas (7 tšk., 8 atk. k., 9 rez. p.), E.Banevičius (7 tšk.) ir G.Davidavičius (6 tšk., 7 atk. k., 3 bl.).

„Coca Cola“ gretose išsiskyrė V.Stočkus (24 tšk., 5 išpr. pr.), R.Šaluga (8 tšk., 7 atk. k.), T.Narankevičius (8 tšk., 6 rez. p., 6 per. k.), D.Andriulionis (6 tšk., 5 per. k.) ir I.Grigūla (5 tšk.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse „LSMU – Statybų Vizija“ iškovojo antrąją pergalę ir išlieka su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Coca Cola“ kol kas pergalės džiaugsmo dar nepatyrė ir žengia su penkiomis nesėkmėmis.

„Kauno oro uostas ‒ KAMS“ turėjo vargo su „LSMU ‒ Statybų vizija“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Baubilo & Verslo Pasaulio“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU ‒ Statybų Viziją“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)„Legama“ nugalėjo lentelės kaimynus LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:35 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)Paskutinėse šių metų rungtynėse „Ryterna“ pranoko LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 gruodžio 23 d., trečiadienis, 20:40 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)Tragiškai sužaidę antrą kėlinuką, „SENUKAI“ nusileido LSMU ‒ „Statybų Vizija“ ekipai (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 23:26 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)