Elektromontuotojas vs Darbiečiai (47:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Darbiečiai“ iškovojo pirmąją pergalę

2014 spalio 22 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 975

Trečiadienį, spalio 22 dieną, KTK sporto salėje įvyko C lygos, D pogrupio, pirmosios rungtynės, kuriose susitiko "Elektromontuotojas" (šeimininkai) ir "Darbiečiai" ( svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Darbiečiai" pradėjo įrodinėti, kad šiandien jie yra pranašesni už varžovus ir iškovojo savo pirmąją pergalę rezultatu - 47:62.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliais M.Lukmino tritaškiais metimais. Toliau ekipoms labai sunkiai sekėsi pelnyti taškus, daug metimų skriejo pro šalį. Vis dėlto, "Darbiečiai" sugebėjo išsaugoti 6 taškų susikrautą pranašumą kėlinuko pradžioje. Rezultatas po pirmo ketvirčio - 7:13.

Antras ketvirtis prasidėjo "Darbiečių" spurtu 7:0. Po minutės pertraukėlės, "Elektromontuotojams" toliau sekėsi sunkiai regzti atakas, o svečiai tuo pasinaudoję su kiekviena ataka tik didino pranašumą ( 9:30). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkams pavyko apmažinti skirtumą keturiais taškais, tačiau "darbiečiai" per likusią minutę atstatė 22 taškų pranašumą. Rezultatas – 13:35.

Po ilgosios pertraukos "Elektromontuotojas" pradėjo žaisti kaip kita komanda. Per pirmąsias keturias minutes pelnė tiek taškų, kiek sugebėjo pelnyti per du ketvirčius ir prisivijo varžovus ( 23:58). Vis dėlto, "darbiečiai" sugebėjo susistyguoti savo žaidimą ir atstatė savo turėtą pranašumą. Likus žaisti apie dvi minutes, "Elektromontuotojas" vėl pradėjo kontroliuoti žaidimo eigą ir sumažino skirtumč iki 13 taškų. Rezultatas – 34:47.

Paskutinis ketvirtis vėl prasidėjo "darbiečių" spurtu 9:0,kuris leido atstatyti turėtą pranašumą ( 34:56). Kėlinukui einant į pabaigą svečiai šiek tiek atsipalaidavo, o ta proga pasinaudojo "Elektromontuotojas", kuris per likusias minutes sumažino skirtumą iki 15 taškų, Pirmąją pergalę šventė "Darbiečių" ekipa, rezultatu – 47:62.

Po laimėtų rungtynių "Darbiečių" ekipos žaidėjas, R.Plaga, kalbėjo:" Susirinkome pirmą kartą po atostogų. Kolkas dar nesam patenkinti savo žaidmu, vyko aikštelėje chaosas. Visgi, visiems duodam dabar pasižaisti, apsižiūrim , kas ką gali. Paskui dėliosime žaidimą į vietas."

Elektromontuotojas: Arnas Gilius – 10 tšk., Tadas Ignatavičius – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Alius Mažintas – 6 tšk.

Darbiečiai: Mantas Lukminas – 14 tšk., Modestas Latkauskas – 10 tšk., Lukas Martinaitis – 7 tšk.

„Darbiečiai“ pasiekė eilinę pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Elektromontuotojas“ iškovojo lengvą pergalę (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:53 val.)„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)Darbiečiai išlygino serijos rezultatą 1:1 (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Darbiečiai“ pasismagino su „Partizanu“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 01:49 val.)„Darbiečiai“ be vargo sutriuškino „Kauno SRC-2“. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Lituanica“ komandą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Darbiečiai“ be didesnio vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 17:09 val.)