Kautech ‒ 2 vs Valpainiai (93:74)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“

2023 balandžio 02 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 303

Balandžio 2 dieną "Kauno technologijų mokymo centro" didžiojoje sporto salėje įvyko I lygos pirmos šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kautech – 2" priemė svečius "Valpainius".

Rungtynes geriau pradėjo "Kautech – 2", kurie trečią minutę pirmavo rezultatu 11:0, o minutės pertraukėlės paprašė "Valpainiai". Baigiantis pirmai kėlinio pusei baudos metimu pirmus taškus pelnė "Valpainiai" (13:2). Tik devintą minutę pirmus taškus iš žaidimo pelnė "Valpainiai", o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatu 23:10 pirmavo "Kautech – 2".

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas sumažėjo iki aštuonių taškų (15:23). Netrukus persvara pradėjo augti šeimininkų naudai, penktą minutę padidėjo iki 19 taškų (35:16), o minutės pertraukėlės paprašė "Valpainiai". Po minutės pertraukėlės šešis taškus be atsako pelnė "Valpainiai" (35:22). Devintą minutę, po trijų "Valpainių" tritaškių minutės pertraukėlės paprašė "Kautech – 2", skirtumas buvo tik devyni taškai (40:31). Kėlinio pabaigoje "Kautech – 2" persvarą padidino iki 14 taškų (49:35).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 14 taškų (54:40). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 19 taškų (65:46). Taiklių tritaškių dėka "Valpainiai" kėlinio pabaigoje šiek tiek sumažino varžovų persvarą (73:60).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliais abiejų komandų tritaškiais, sužaidus dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (79:66). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 17 taškų (87:70). Kėlinio antroje pusėje solidžią persvarą išsaugojo "Kautech – 2" (93:74).

5 rezult. perd.

„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 16:54 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Užveža“ pusfinalį pradėjo pergale po itin atkaklios kovos (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Kautech ‒ 2“ įveikė sunkiai puolime taškus rinkusius „UNO“ krepšininkus (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)