Kleboniškio „Vilkai“ vs ASU (48:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Nerezultatyviose rungtynėse nugalėjo ASU

2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 00:54 val., peržiūros: 945

Gruodžio 8 dieną, antradienį, S. Lozoraičio vidurinėje mokykloje, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo P pogrupio komandos, lyderių poziciją su MRU VSF dalijantis ASU (2/1) ir trečiąjį iš eilės pralaimėjimą patyrusi Kleboniškio „Vilkų“ (0/3) ekipa. Visas rungtynes pirmavęs ASU, paskutiniame kėlinyje atsipalaidavo ir vos nepaleido pergalės iš savo rankų, tačiau sugebėjo sėkmingai užbaigti nerezultatyvias rungtynes ir laimėti rezultatu – 48:54.

Pirmąsias tris pirmojo kėlinio minutės komandoms nepavyko pelnyti nė taško. Taikliu baudos metimu krepšio tinklelį atrišo pirmassis atrišo Kleboniškio „Vilkų“ žaidėjas S.Murauskas. Tai buvo vienintelis kartas kai šeimininkai pirmavo. Sužaidus puse kėlinio minimaliu pranašumu priekyje buvo ASU – 6:7. Po minutės pertraukėlės ASU pajuto savo žaidimą ir spurtavo aštuoni nulis. Po G.Šiušės realizuotų baudos metimų kėlinys baigėsi rezultatu – 6:15.

Antrasis kėlinys priminė pirmojo scenarijų. Komandos pirmąsias tris minutes vėl šaudė tusčiais šoviniais ir negalėjo pelnyti taškų. Tačiau vis tiek ASU didino savo pranašumą iki solidžios septiniolikos taškų ribos. Paskendę svečių gynyboje Kleboniškio „Vilkai“ negalėjo nieko padaryti tik kaip vytis savo varžovus. Tačiau pastangos buvo bergždžios. Komandoms pasitinkant ilgąją pertrauką, ASU turėjo šešiolikos taškų pranašumą – 14:30.

Trečiasis kėlinys vėl pakartojo prieš tai buvusių ketvirčių scenarijus. Komandos vėl nepavyko įmesti taškų pirmąsias tris minutes lyg krepšiai būtų užkerėti. Pirmieji prabilo svečiai įmesdami tritaškį ir dar labiau padidindami savo pranašumą. Tačiau Kleboniškio „Vilkai“ šiame ketvirtyje neleido varžovams pabėgti dar toliau R. Anglickio ir S. Murausko pastangomis šeimininkai stengėsi mažinti pranašumą, tačiau kėlinį vis tiek pralaimėjo dviem taškais – 11:13. Po trijų kėlinių rezultatas – 25:43.

Paskutinis ketvirtis įnešė naujų vaizdų į aikštelę. Šeimininkai kilo į lemiamą šturmą ir pradėjo mažinti deficitą. Laimėdami kėlinuko atkarpą 12:0 privertė ASU sunerimti ir paprašyti minutės pertraukėlės. Tai pernelyg ASU nepagelbėjo. Likus žaisti tris minutes po R. Kuncevičiaus dvitaškio komandas beskyrė vos penki taškai – 46:51. Dvitaškį dar pridėjo R.Anglickis ir skirtumas sumažėjo iki vieno tolimo metimo. Tačiau šaltakraujiškiau sužaidę dvi likusias minutes ASU išsaugojo pergalę savo rankose rezultatu – 48:54.

Naudingiausi žaidėjai:

Kleboniškio „Vilkai“: Regimantas Anglickis – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Geštautas – 10 tšk., Svajūnas Murauskas – 7 tšk.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Giedrius Šreiberis – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Augustas Miliauskas – 8 tšk.

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Nebajeris“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Po įtemptos kovos „VU KHF“ penketukas nugalėjo „ASU“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Asu“ po permainingos kovos nugalėjo „Randerį“ (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:14 val.)„Baltic Transline“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASU“ pranašumą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 16:59 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)G. Šreiberio metimas padovanojo pergalę „ASU“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)