Savi vs Hidraulinės sistemos (52:102)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

Visas rungtynes be keitimų žaidę „Savi“ nesugebėjo mesti iššūkio „Hidraulinėms Sistemoms“

2014 gruodžio 02 d., Antradienis, 22:11 val., peržiūros: 1161

Gruodžio 2 dieną, antradienį, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių "E" pogrupio susitikimas tarp vos penkiese susirinkusių aikštės šeimininkų "Savų" ir vienvaldžių pogrupio lyderių "Hidraulinių Sistemų" krepšininkų.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai (0:2), bet K.Bankausko ir D.Štaboko tandemas atsakė į varžovų dvitaškį 8 taškais iš eilės ir priekyje atsidūrė "Savi" (8:2). Visgi, sužaidus 4 minutes, "Hidraulinės Sistemos" grąžino pusiausvyrą (10:10), o antroje kėlinio pusėje perėmė pirmaujančiųjų estafetę ir įsitvirtino priekyje. Nors neutralizuoti "Savų" puolimo svečiams nepavyko, tačiau ženkliai pagerėję reikalai puolime leido V.Kirilovo kariaunai pirmąjį ketvirtį laimėti rezultatu 18:26.

Vis dėlto, antrojo kėlinio paveikslą "Savi" piešė tamsiomis spalvomis. Tragiškas taiklumas (dvitaškiai 1/13, tritaškiai 0/6) sustabdė aikštelės šeimininkų puolimą ir tuo netruko pasinaudoti varžovai. "Hidraulinės Sistemos" tiesiog smaginosi aikštėje, antrajame kevirtyje surinko 28 taškus ir 26 taškų skirtumu laimėtas kėlinus leido svečiams įpusėjus mačui džiaugtis 34 taškų persvara – 20:54.

Po didžiosios pertraukos tokios ryškaus vienos komandos dominavimo nebeliko, tačiau "Hidraulinės Sistemos" toliau žingsneliu lenkė priešininkus ir didino pranašumą. Nors pirmoje ketvirčio pusėje ekipos vienodu tempu rinkosi taškus, tačiau antroje "Hidraulinės Sistemos" dar kartą trultekėjo į priekį ir įgijo 41 taško persvarą (34:75), kurią sugebėjo išlaikyti savo pusėje iki kėlinio pabaigos. Po trijų ketvirčių rezultatas buvo 38:79.

Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, kuriame "Hidraulinės Sistemos" ir toliau įrodinėjo, jog yra kur kas stipresnė ekipa. Sužaidus 6 minutes, "Savų" deficitas šoktelėjo iki 54 taškų (44:98), tačiau pora D.Štaboko tritaškių ir P.Daučansko dvitaškis pjovė šį skaičių iki 46 taškų (52:98). Paskutinės 2 minutes buvo kupinos įtampos, kadangi kurį laiką "Hidraulinėms Sistemoms" niekaip nepavyko pelnyti 100-ojo taško. Vis dėlto, likus žaisti 40 sekundžių, S.Klimkevičius nusprendė pastatyti komandos draugams alaus ir rezultatas tapo 52:100, o galutinį tašką šiame mače padėjo V.Pavilonis ir susitikimas baigėsi rezultatu 52:102. "Dvigubai", kaip sakė vienas (-a) rungtynių dalyvis (-ė).

Vitalijus Kirilovas ("Hidraulinės Sistemos") šį kartą neturėjo ką pasakyti.

"Savi":

"Šiandien su trauma žaidė vienas mūsų žaidėjas ir buvom tik penkiese. O šiaip nėra ką komentuoti šiandien."

"Hidraulinių Sistemų" gretose smaginosi S.Klimkevičius (22 tšk.), M.Šumlinskas (21 tšk., 18 atk. k., 3 bl., 41 naud. b.), D.Bagdžiūnas (12 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.), L.Čekavičius (12 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p.), T.Vainoris (10 tšk., 8 atk. k., 5 rez. p., 2 bl.), V.Pavilonis (10 tšk.), I.Plečkaitis (10 tšk., 2 bl.) ir T.Vasiliauskas (5 tšk.).

"Savų" komandoje pasižymėjo D.Štabokas (20 tšk., 6 atk. k.), K.Bankauskas (18 tšk., 6 atk. k.), R.Aidukevičius (8 tšk., 11 atk. k.), G.Gudelevičius (4 tšk.) ir P.Daučanskas (2 tšk.).

"Hidraulinės Sistemos" "C" lygos "ALTreklama" pirmenybėse iškovojo aštuntąją pergalę iš tiek pat galimų (8-0). "Savi" patyrė penktąją nesėkmę ir žengia su keturiais laimėjimais (4-5).

Visas rungtynes pirmavę „Savi“ įveikė „Komandą X“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 22:11 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Sparta“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:36 val.)Žūtbūtiniame ketvirtfinalio serijos mūšyje triumfavo „Hidraulinės Sistemos“ (2015 kovo 27 d., penktadienis, 23:18 val.)Tragiškai iš toli antrojoje rungtynių pusėje atakavę „Darbiečiai“ pralaimėjo „Hidraulinėms sistemoms“, kurie pergalių seriją pratęsė iki 12 (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 17:16 val.)Penktadienio trilerį laimėjo „Hidraulinės sistemos“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:19 val.)Kovingumą pademonstravę „Neveronys“ antrą kartą turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ laimėjo prieš „Hidraulines sistemas“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 20 d., penktadienis, 23:04 val.)