Vėjų linija & Garliavos duona vs RVG baldai (80:90)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

Beveik visas rungtynes pirmavę „RVG Baldai“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2017 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 21:34 val., peržiūros: 700

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su „​RVG Baldų“​ krepšininkais. Atkaklioje kovoje svečiams pavyko išsivežti pergalę.

​Pirmajame kėlinyje vyko tikras tritaškių šou. Iš viso ketvirtyje jų buvo įmesta net 10. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes po taiklaus M. Gailiūno tritaškio svečiai išsiveržė į priekį 6:14. Tačiau dar labiau pabėgti nepavyko. Po šeimininkų spurto 10:0, kurį iniciavo E.Mackevičius, šeimininkams pavyko trumpam pralenkti varžovus (16:14). Iš kart po to sekė 2 J. Pilecko tritaškiai. Rezultatas po kėlinio lygus – 23:23.

​​Antrasis kėlinys prasidėjo intriguojančiai. Per pirmąsias 4 minutes šeimininkams dar du kartus pavyko išlyginti rezultatą, tačiau „RVG Baldai“​ neleido jiems išsiveržti į priekį. Tą puikiai parodė spurtas 8:0, po kurio svečiai atitrūko nuo varžovų. Vėliau jie dar labiau tolo ir po taiklaus E. Šipilos dvitaškio pirmąjį kartą pasiekė dviženklį taškų atotrūkį (34:44). Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 36:48.

​Po ilgosios pertraukos komandos aktyviai keitėsi taikliais metimais, to pasekoje taškų skirtumas ženkliai netirpo. „Vėjų linija & Garliavos duona“​ lyderis L.Varnas, įmesdamas net 1622 komandos pelnytų taškų kėlinyje, stengėsi išlaikyti intrigą mače. Tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko padidinti turėtą persvarą iki 14 taškų (58:72).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dvejomis iš eilės sėkmingomis R. Rapalo atakomis, taip šeimininkai parodė, kad rungtynės dar nebaigtos. Bet „RVG Baldai“​ su tuo nesitaikstė ir atsakė dar vienu spurtu 10:0, kurio metu 8 taškus pelnė E.Jakavičius. Nors baigiantis kėliniui „Vėjų linija & Garliavos duona“​ komandai pavyko priartėti prie svečių iki 8 taškų skirtumo, deja to neužteko. Rungtynės baigėsi rezultatu 80:90.

J.Pileckas („RVG Baldai“):
„​Trečius metus iš eilės susitinkam su šia komanda, tai jau tapo tradicija. Nežinau kodėl, bet labai nepalankūs varžovai. Bet išėjom su pergale, džiaugiamės tuo. Šiandien išsiskyrė greitas mūsų žaidimas ir tolimi metimai.“

Gan nervingose rungtynėse sunki „Brentex Trailer & Partner“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 21:45 val.)Emocingame mače „Remza & Langvila“ išlygino aštuntfinalio seriją prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 22:34 val.)Puikų puolimą pademonstravę „Hipocredit.lt“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:47 val.)Tris kėlinius pirmavę „Vėjų linija & Garliavos duona“ nesunkiai susitvarkė su „Celsis“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:19 val.)Uraganiniu puolimu rungtynes pradėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ pranoko „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Įtemptose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 21:32 val.)Permainingose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ nugalėjo atkaklųjį „Ulmą“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Bitdefender-Altacom“ permainingose rungtynėse įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)Įnirtingame mače namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „Enersteną“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„RVG Baldai“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 23:29 val.)