Senukai vs Autotoja (52:91)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“

2015 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1230

Kovo 2 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Autotoja“ priemė svečius „Senukus“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes „Senukai“ pirmavo rezultatu 2:0. Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:4 laimėjo „Autotoja“ (2:4). Įpusėjus aštuntai minutei „Senukai“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Autotojos“ persvara sumažėjo iki dviejų taškų (6:8). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau rungtyniavo „Autotoja“, kuri padidino persvarą iki devynių taškų (6:15). Baigiantis ketvirčiui „Senukai“ prie varžovų priartėjo vienu tašku (7:15).

Pirmas keturias antro kėlinio minutes „Autotoja“ gynėsi be klaidų, o 11 pelnytų taškų padidino jų persvarą iki 19 taškų (7:26). Pirmus taškus kėlinyje „Senukai“ pelnė penktą minutę (9:26). Šeštą minutę „Autotojos“ pranašumas padidėjo iki 22 taškų (11:33). Septintą minutę spurtą pradėjo „Senukai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (21:33). Visgi paskutines dvi pirmos rungtynių pusės minutes sėkmingiau sužaidė „Autotoja“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki 15 taškų (23:38).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas skyrė 18 taškų (23:41). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Senukai“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (29:41). Baigiantis ketvirtai minutei „Senukų“ puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (29:49). „Autotojos“ persvara pamažu augo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 25 taškai (30:55). Įpusėjus devintai minutei svečiai pirmavo rezultatu 39:63, o ketvirčio pabaigoje dar septynis taškus be atsako pelnė „Autotoja“ (39:70).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes rezultatas buvo 45:72. Trečią minutę komandos pelnė po du taškus (47:74). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo „Autotoja“, kuri pelnė 10 taškų be atsako (47:84). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 34 taškai (50:84). Per likusį laiką „Autotojos“ pranašumas padidėjo iki 39 taškų (52:91).

Pirmą pergalę serijoje pasiekė „Autotoja“. Antros ketvirtfinalio rungtynės vyks balandžio 9 dieną, 20:15 „Kauno švaros“ sporto salėje.

„Autotojos“ treneris Remigijus Kulikauskas paklaustas, ar yra patenkintas komandos žaidimu, atsakė: „Šiandien esu labai patenkintas komandos žaidimu. Iš pradžių atrodė bus labai apyligė kova labai. Nusivylėme savo priešininkais, gal jie kitą kartą sugalvos kažką stipriau. Šeip labai smagu, patenkinta komanda ir esame laimingi pasiekę pergalę.“ Paklaustas, ar septynis taškus pelnius varžovams per kėlinį su puse komanda gerai gynėsi, ar varžovai prastai puolė, treneris atsakė: „Apskritai varžovų žaidėjai nepataikė ir mes nepataikėme, o gynyba buvo tokia, kokia išėjo. Jie gynėsi ir mes gynėmės.“ Paklaustas, kokią įtaką serijai gali turėti lengva pirma pergalė, treneris atsakė: „Tai tik pirmas žingsnis, o kitos rungtynės parodys kas bus toliau.“

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 9 tšk., Andrius Bulotas – 8 tšk., Simanas Karalius – 8 tšk.

Autotoja: Mantas Kvedaras – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Žydrūnas Kaminskas – 15 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 14 tšk., Arvydas Račkus – 11 tšk.

„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)16 taškų deficitą panaikinę „Rapalos“ žaidėjai palaužė „Senukus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:42 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Tritaškių negailėjusi „Autotoja“ triumfavo mažajame finale (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:39 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)Įnirtingą kovą laimėjo „Senukai“ (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)