Enerstena vs Vilmista (66:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 1101

Vasario 9 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena priemė svečius „Vilmistą. „Enerstena“ buvo iškovoję vieną pergalę ir penkiolika kartų buvo pralaimėję. „Vilmistos“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Enerstena“. Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako ir sužaidus dvi minutes buvo priekyje (7:0). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Vilmista“. Svečiai pamažu vijosi varžovus. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (7:5). Dar po dviejų minučių „Enerstena“ turėjo keturių taškų pranašumą (14:10). Septintą minutę spurtą pradėjo „Vilmista“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (14:16). Per paskutines dvi ketvirčio minutes svečiai išsaugojo pranašumą (17:20).

Antrą kėlinį dviem taikliais tolimais metimais pradėjo „Enerstena“ (23:20). Antrą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (25:22). Ketvirtą minutę „Vilmistai“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (25:26). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos vieno taško persvarą turėjo „Vilmista“. Per paskutines dvi kėlinio minutes svečiai gynėsi be klaidų, o pranašumą padidino iki septynių taškų (34:41).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (34:44), o minutės pertraukėlės paprašė „Enerstena“. Šeštą minutę komandas vis dar skyrė 10 taškų (38:48). Baigiantis šeštai minutei tritaškį pataikė „Vilmista“ (38:51). Aštuntą minutę „Enerstena“ sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (43:51). Per paskutines dvi kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Vilmista“, o patys pelnė šešis taškus be atsako (43:57).

Prasidėjus ketvirtam komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (45:59). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Vilmista“ (45:64). Į varžovų spurtą „Enerstena“ atsakė septyniais be atsako pelnytais taškais (52:64). „Enerstena“ pamažu vijosi varžovus. Devintą minutę „Vilmistos“ pranašumas aptirpo iki penkių taškų (64:69). Visgi labiau priartėti ir atkurti intrigos „Vilmista“ varžovams neleido. Penki pelnyti svečių taškai įtvirtino jų pergalę rezultatu 66:76.

“Vilmista“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo šešioliktą kartą.

“Vilmistos“ treneris M.Vilimas: „Panašu, kad šiandien žaidėme ne šimtu procentų. Nepaslaptis, kad tikėjomės pergalės. Šiandien panašu, kad žaidėme atsipalaidavę po vakar dienos įtemptų rungtynių, ne pagal savo galimybes ir tikėjomės, kad laimėsime. Nelabai koks šiandien žaidimas atvirai pasakius buvo. Svarbiausia laimėjome“ Paklaustas, ar varžovai šiandien žaidė neblogai, treneris atsakė: „Varžovai šiandien pakankamai gerai stengėsi, kovojo ir manau sužaidė pagal savo galimybes. Nieko daug negaliu pasakyti. Tik žinojome, kad laimėsime ir tikėjome savo galimybėmis.“

“Enerstenos“ žaidėjas R.Sadauskas: „Pritrūko šiandien mums taiklumo. Varžovų komanda stipresnė už mus ir tai įrodė aikštėje. Mes tiesiog žaidėme savo žaidimą, gale rungtynių prisivijome, bet rungtynės taip ir baigėsi.“ Paklaustas, ko trūksta, kad komanda pastoviai kovoja gan lygiai su varžovais, bet turi tik vieną pergalę, žaidėjas atsakė: „Žaidžiame neblogai, perdavinėjame kamuolį, bet neužbaigiame sėkmingai atakų.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 17 tšk. (12 atk. kam., 6 rezult. perd.), Andrius Rimavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Čižinauskas – 9 tšk.

Vilmista: Tomas Raulušavičius – 19 tšk., Šarūnas Petraitis – 17 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 12 tšk., Egidijus Plenta – 11 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Elmovos“ penketukas nesunkiai susitvarkė su „Enerstena“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:13 val.)„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)