BC „Straight“ vs Ryterna Group (81:40)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 28 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“

2014 spalio 28 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 1333

Spalio 28 dieną, antradienį, Petrašiūnų vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių F pogrupio dvikova tarp savo aikštėje žaidusių BC "Straight" krepšininkų ir "Ryterna Group" ekipos.

Pirmieji savo taškų sąskaitą šiame mače atidarė svečiai (2:2), tačiau į tai BC "Straight" atsakė 8 taškais iš eilės ir perėmė pirmaujančiųjų estafetę (8:2). Po L.Garnelio tolimo šūvio skirtumas padidėjo iki 9 taškų (13:4) ir nors antroje ketvirčio pusėje žaidimas išsilygino, tačiau paskutinėmis kėlinio minutėmis aikštėlės šeimininkai dar šiek tiek padidino turimą pranašumą ir laimėjo pirmąją susitikimo dalį rezultatu 20:9.

Antrojo kėlinio starte BC "Straight" toliau tvirtino savo pozicijas ir didino atotrūkį. Dar pirmoje ketvirčio pusėje "Ryterna Group" deficitas išaugo iki 16 taškų (28:12), o ir vėliau padėtis negerėjo. Pirmosios rungtynių pusės tiesiojoje aikštės šeimininkai surinko dar 8 taškus be atsako ir jų persvara perkopė 20 taškų ribą (37:16). Visgi paskutinį žodį antrajame kėlinyje tarė V.Marcinkevičius ir šio krepšininko dvitaškis pjovė skirtumą iki 19 taškų – 37:18.

Po didžiosios pertraukos A.Eitučio bei V.Ramono vedama BC "Straight" ekipa toliau didino pranašumą ir atsiplėšė 24 taškų skirtumu (44:20), o po P.Stankūno tritaškio, svečiai atsilikinėjo jau 25 taškų skirtumu (47:22). Ketvirčio viduryje "Ryterna Group" puolimas kiek pagyvėjo ir ši ekipa suapvalino deficitą iki 20 taškų (47:27). Vis dėlto paskutinėmis ketvirčio minutėmis BC "Straight" vėl ėmė diktuoti savo sąlygas, paskutinę atkarpą laimėjo rezultatu 7:0 ir prieš paskutinę rungtynių dalį susikrovė 27 taškų persvarą – 56:29.

Lemiamo kėlinio pradžioje "Ryterna Group" krepšininkams pavyko suregzti porą rezultatyvių atakų, tačiau spragos gynyboje toliau neleido priartėti, o netrukus skirtumas vėl ėmė sparčiai augti. Įpusėjus kėliniui BC "Straight" turėjo jau 35 taškų persvarą (69:34) ir nors pora svečių tritaškių sumažino skirtumą iki 31 taško (71:40), tačiau dvikovos finiše BC "Staight" galutinai pribaigė varžovus ir šventė labai solidžią pergalę rezultatu 81:40.

Edvinas Rinkevičius (BC "Straight"):

"Good."

"Ryterna Group" atstovai susitikimo nekomentavo.

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė A.Eitutis (15 tšk., 6 atk. k., 6 per. k.), P.Stankūnas (15 tšk., 6 per. k.), G.Petraitis (11 tšk.), V.Ramonas (10 tšk.), L.Garnelis (9 tšk.) ir T.Laucevičius (8 tšk.).

"Ryterna Group" gretose išsiskyrė E.Budrys (9 tšk., 7 atk. k.), A.Silvestravičius (7 tšk., 9 atk. k.), M.Neverbickas (6 tšk.), M.Andriušaitis (6 tšk.) ir M.Kasiulis (3 tšk., 10 atk. k., 3 bl.).

BC "Straight" "C" lygos "ALTreklama" pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). "Ryterna Group" padėtis visiškai priešininga – abi nesėkmės (0-2).

„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)BC „Straight“ be didesnio vargo nukovė „Sportija“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:43 val.)„Baltic Transline“ be didesnio vargo susitvarkė su „Ryterna Group“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Aleksotas“ išplėšė pergalę iš „Ryterna Group“ komandos rankų (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 20:05 val.)BC „Straight“ nerezultatyvioje kovoje pranoko „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:33 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)BC „Straight“ nepaliko vilčių BL „Old“ ekipai (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:48 val.)