GZP vs Akademija (95:101)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„GZP“ išbarstė turėtą pranašumą ir turėjo pripažinti „Akademijos“ pergalę

2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 890

Pirmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko A lygos „Sporto fėjos“ lemiamos pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „GZP“ ir „Akademija“.

Rungtynės prasdiėjo „Akademijos“ naudai, tačiau „GZP“ pademonstravo fantastišką pataikymą iš toli, kur suleido penkis tritaškisu metimus paeiliui ir L.Juknio kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę (17:9). Vis dėlto, svečiai supančiojo varžovų gynybą ir ketvirčio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą. Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas skyrė vienas metimas (27:25). Antrame ketvirtyje toliau vyko kieta kova tarp geltonųjų ir mėlynųjų, tačiau „GZP“ puikiai išnaudojo savo stipriąsias puses, kur diktavo savo sąlygas (50:37). Likus žaisti tris minutes „GZP“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų – 65:47.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ su kiekviena minute mažino skirtumą,o šeimininkų pagrindiniai žaidėjai grėsmingai rinkosi asmenines pražangas (71:61). Po minutės pertraukėlės „GZP“ atsigavo po šalto dušo ir pavyko atsilaikyti prieš varžovų šturmą (82:71). Lemiamame kėlinyje „Akademija“ neturėjo, kur trauktis ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė tik du taškai (88:86). „GZP“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai po ilgos pertraukos įsiveržė į priekį. Per likusį laiką „Akademija“ išlaikė iniciatyvą savose rankose, o „GZP“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą, kur apmaudžiai išbarstė 18 taškų pranašumą. Finalo vertoje kovoje „Akademija“ iškovojo kelialapį į A lygos finalą, rezultatu – 95:101 (27:25, 38:22, 17:24, 13:30)

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys, teigė:

„ Chebra laimėjo. Prieš rungtynes „Šilutės“ ekipos treneris, L.Eglinskas, palinkėjo iškovojo pergalę,, o chebra ne tik, kad laimėjo, bet ir išplėšė bilietą į finalą.“

““

„GZP“ pergalingai pradėjo A lygos pusfinalio seriją prieš „Akademiją“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:40 val.)„GZP“ ketvirtfinalį pradėjo pergalingai (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)„GZP“ po dar vienos atkaklios kovos įveikė „ICE“ ir žengė į pusfinalį (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:49 val.)Advokatų kontora „Konsus“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Akademija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 23:02 val.)Po atkaklios kovos į pusfinalį žengė „Akademija“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Akademija“ išlygino serijos rezultatą prieš „GZP“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Kauno autobusai & SK „Vertigo“ A lygos pirmenybes užbaigė pergale mažajame finale (2019 gegužės 07 d., antradienis, 20:32 val.)„Kauno TPMC“ triumfavo A lygos pirmenybėse (VIDEO) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:22 val.)