IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Vieningas Kaunas (73:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę ,,Vieningo Kauno“ komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės.(73:89)

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 23:21 val., peržiūros: 852

Sausio 25 dieną, sekmadienio vakarą, Kauno technikos kolegijos salėje susitiko dvi įmonių lygos ,,Rind“ komandos. Šeimininkai ,,IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ stojo į kovą prieš varžovų komandą ,,Vieningas Kaunas“. Per pirmąsias 10 minučių svečiai sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą(11:28). Nors antrajame kėlinyje šeimininkai sumažino atsilikimą laimėdami šį kėlinį, tačiau vis dar atsilikinėjo (33:44). Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje vyko apylygė, tačiau šeimininkai niekaip nepriartėdavo arčiau savo oponentų. ,,Vieningas Kaunas“ sugebėjo keliais taškais laimėti tiek trečiąjį kėlinį (21:23), tiek ketvirtąjį (19:22) ir tai leido jiems iškovoti pergalę užtikrinamu rezultatu (73:89).

Rungtynių pradžią geriau sužaidė svečiai laimėdami atkarpą (2:9). ,,IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipa į šį svečių spurtą atsakė taikliais metimais iš po krepšio, tačiau po dar vieno ,,Vieningo Kauno“ surengto spurto (0:7) šeimininkai paprašė minutės pertraukėles, tačiau tai jų neišgelbėjo, nes svečiai toliau metė taiklius metimus ir tolo, o po pirmųjų 10 minučių ,,Vieningas Kaunas“ pirmavo (11:28).

Antrajame kėlinyje šeimininkams sekėsi pulti, kur kas geriau, o varžovų puolimas sustojo. Tai leido ,,IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipai laimėti šį kėlinį ir priartėti prie savo oponentų. Po 20 minučių žaidimo svečiai vis dar buvo priekyje (33:44).

Po ilgosios pertraukos komandos keitėsi taikliais metimais abiejuose aikštelės pusėse. Sužaidus 5 minutes ,,Vieningas Kaunas“ surengė spurtą (0:6) ir privertė šeimininkų paprašyti minutės pertraukėles. Po minutės pertraukėles šeimininkams nesisekė lopyti skylių savo gynyboje, todėl po 3 kėlinių jie vis dar atsilikinėjo (54:67).

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Šeimininkams nepavyko gražinti intrigos į rungtynes ir teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu (73:89).

Laimėtojų komandos treneris V.Vaitkevičius po rungtynių teigė: Pergalę šiandien lėmė greitas žaidimas, Pavyko išnaudoti beveik visas greitas atakas, žinoma gynyboje ir labiau galėjome pasistengti, tuomet ir skirtumas būtų didesnis, bet pergalė yra pergalė ir mes džiaugėmes.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 27 tšk., Tautvydas Buzas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 11 tšk., Tomas Tirlikas – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Deividas Rinkūnas – 31 tšk. (8 išpr. praž.), Vilius Vaitkevičius – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Deividas Plerpa – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 12 tšk., Žygimantas Pilipavičius – 10 tšk.

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ komandos pergalė (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:38 val.)„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)