KAUNAS vs ONE nuotykių parkas (77:71)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kaunas" įveikį "One Nuotykių Parką"

2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 09:35 val., peržiūros: 3125

Sekmadienį(12.18), J.Dobkevčiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Kaunas“ (šeimininkai) ir „One Nuotykių Parkas“ (svečiai) ekipos. Po įnirtingos, sunkios ir nervingos kovos pergalę šventė aikštelės šeimininkų komanda. Rungtynių rezultatas – 77:71(16:15, 14:18, 26:14, 21:24).

Pirmą ketvirtį geriau pradėjo svečių komanda, kuri pradžioje spurtavo rezultatu 0:7. Tačiau kėliniui įpusėjus žaidimas išsilygino ir vyko lygi kova taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai ir išsiveržė į priekį. Rezultatas po kėliuko – 16:15.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo svečių spurtu 0:8, jie ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau persverti rezultatą savo naudai nepavyko. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 30:33.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie šio spurto prisidėjo V.Preidis per šį kėlinį pelnęs 11 taškų. Šeimininkai šiame pradėjo demonstruoti labiau komandinį žaidimą, kas davė daug naudos, o svečiai skirtumą mažinti stengėsi pavieniais veiksmais. Rezultatas po ketvirčio – 56:47

Ketvirtąjį ketvirtį svečiai pradėjo labiau susikaupę ir nusiteikę kovai. Tai jiems padėjo sumažinti skirtumą ir išlaikyti intrigą. Tačiau šeimininkai nenusileido ir žaidė ramiai bei užtikrintai, į varžovų atakas atsakydami tiksliomis savo atakomis. Kėlinio pabaigoje svečiams pataikius 3 tritaškius metimus pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei svečiai pradėjo bauduoti savo varžovus, bet tai nepadėjo jiems pasivyti savo varžovų. Taigi rezultatas po rungtynių – 77:71.

Po rungtynių „Kaunas“ komandos treneris, Vytenis Preidis sakė: "Susiėmėm, buvo lemiamos varžybos. Su vyrai pasitarėm, kad užteks grybą pjauti. Tai susikaupėm ir pavyko iškovoti pergalę.“

„One Nuotykių Parkas“ komandos žaidėjas, K.Zinkus sakė: „Daugumai žaidėjų šiandien buvo antros rungtynės, tai kai kurie buvo pavargę. Galvojom, kad laimėsim, bet nuvertinom varžovus ir taip gavosi, kad pralošėm. Pabaigoj dar stengiamės, vijomis, bet nepavyko.“

Rezultatyviausi žaidėjai: „Kaunas“ – Vytenis Preidis 16tšk., Andrius Juškevičius 16 tšk., Eimantas Voveraitis 15 tšk.

„One Nuotykių Parkas“ – Laurynas Valuckas 18 tšk., Mindaugas Dilys 17 tšk., Ramūnas Stanionis 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 14:14 val.

Ta komanda (anksčiau žinoma kaip Kėdainiai) mažų mažiausiai jau 3 metai kaip į gera nesikeičia

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 13:26 val.

nesibednelinkit tik gerai cia ... gi laimejot kad ir su teiseju pagalba bet juk cia kaunas didmestis... mescionis jus mescionis juokas ima ... salei visi tilit o cia jau lojet kaip sunis kokie anonimais pasivadine ...

Anonimas2011 gruodžio 19 d., 13:16 val.

Cia nera jokio varymo tiesiog pasakiau tai ka maciau... tai per kuria cia vieta kazkoks varymas? Nemoki pralaimet - eik i moteru lyga ir losk.Krepsinis ne seksas ir abiem gerai nebus :) O zaidimas susideda is pergaliu ir pralaimejimu...

Ketvirtame kėlinyje "Farada" įveikė "ONE nuotykių parką" (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Compensa" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:07 val.)"Dumblo" penketukas įveikė "Kauno" ekipą (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)"One Nuotykių Parkas" šventė pergalę (2012 kovo 14 d., trečiadienis, 22:15 val.)"KK Persvara" tik po sunkios kovos palaužė "One nuotykių parką" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 20:59 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "SLKALDK Akademiją" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs "Kaunas" įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:21 val.)"Kaunas" užtikrinati nugalėjo "BC Gazuotas pienas" ekipą (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:15 val.)"Robotukų Armija" be didesnių pastangų susidorojo su "One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 16:59 val.)"Kaunas" palaužė "Forto amicus 2" (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:44 val.)