Celsis vs ASU & Co „AgroVIS“ (73:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 20:00 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“

2016 lapkričio 29 d., Antradienis, 23:14 val., peržiūros: 1295

Antradienį, lapkričio 29 dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Celsio“ bei svečių „ASU & Co „AgroVIS“. Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie savo varžovus visiškai užgniaužė savo gynyba. Svečių ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus, bet vėliau „Celsio“ ekipa atleido vadeles ir leido visiems ekipos žaidėjams pažaisti.

Pirmąjį kėlinį tiesiog be priekaištų pradėjo „Celsio“ ekipa. Jie pirmieji pelnė septynis taškus paeiliui, o tuomet pirmuosius du taškus pelnė ir „ASU & Co „AgroVIS“ ekipa. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Celsio“ ekipa tęsė savo dominavimą šiame ketvirtyje. Svečių ekipa per šį kėlinuką viso labo pelnė vos keturis taškus, o tai leido aikštelės šeimininkams jau po pirmųjų dešimties minučių džiaugtis dviženkliu pranašumu. Rezultatas po pirmojo kėlinuko buvo 18:4. Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo 8:2 atkarpa ir jau turėjo dvidešimties taškų atotrūkį. Visgi, po to „Celsio“ ekipa atsipalaidavo ir per tris minutes nesukrapštė nė taško, kas leido svečių ekipai sumažinti atsilikimą iki 14-os taškų. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai atsigavo ir surengė dar vieną sėkmingą atkarpą, kuri leido jiems vėl įgyti 20-ies taškų pranašumą. Šįkart jie pranašumą išlaikė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:16.

Trečiasis kėlinys „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai buvo sėkmingesnis nei pirmieji du. Jie vien per šį ketvirtį pelnė daugiau taškų nei per pirmąją rungtynių pusę, o tai leido jiems ir laimėti šį kėlinuką, tiesa – nežymiai. Viso ketvirčio metu komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas per daug nešuoliavo ir laikėsi gan stabiliai. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 53:37. Ketvirtojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir komandos toliau žaidė apylygiai. Likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes, „ASU & Co „AgroVIS“ ekipai pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 10-ies taškų ir atrodė, kad intriga gali grįžti į šias varžybas. Tačiau tuomet krepšys atsirišo T. Valatkevičiui, kuris smeigė keturis tolimus metimus paeiliui ir pelnė paskutinius 12-ą savo komandos taškų bei taip neleido svečių ekipai pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 73:57.

L.Pečkaitis („Celsis“):
„Šiaip tikėjomės sunkesnės kovos, nes mes patys žaidžiame nenusakomai, priešininkai žaidžia nenusakomai. Aišku, visi taikom į tą „lūzerių“ taurę, tai toks ir žaidimas. Aišku, malonu, kad daug mūsų susirinko, visi maloniai pažaidėm, su juokais ir, manau, kad dar bus ir trečia pergalė, to ko mes ir siekiame. O priešininkui linkiu sėkmės ir galbūt dar antram etape susitiksim“.

Celsis: Ignas Krukonis – 24 tšk. (13 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Valatkevičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 11 tšk. (12 atk. kam.)

ASU & Co „AgroVIS“: Gytis Lydeka – 17 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 17 tšk., Mantas Maknevičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vilmista“ atsirevanšavo „ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:43 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)„Acme“ pervažiavo negausiai susirinkusius „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 15:12 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Ryterna“ be vargo įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Rapala“ ketvirtajame kėlinyje vos neprisižaidė su ASU & Co „AgroVIS“komanda (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:12 val.)„RVG“ krepšininkai nesunkiai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ ekipą (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)