Žiežmarių gimnazija vs Elektrėnų "Versmės" gimnazija (83:51)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 03 d., Antradienis, 17:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Žiežmarių gimnazija iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse

2012 balandžio 03 d., Antradienis, 20:23 val., peržiūros: 3152

Antradienio vakarą KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurėje Žiežmarių gimnazija priėmė turnyrinės lentelės kaimynus – Elektrėnų "Versmės" gimnazistus. Abi komandos iki šio susitikimo dar nebuvo patyrusios pergalės džiaugsmo, todėl ekipos nestokojo ambicijų iškovoti pirmąją pergalę. Vis tik, Žiežmarių gimnazistai rungtyniavo kiek pakiliau, o tam įtakos turėjo ir namų sienos. Itin prastai sužaistas paskutinis svečių ketvirtis neleido jiems pamėginti iškovoti pergalę šiame susitikime (83:51).

Nors abi komandos rungtynes pradėjo padriku žaidimu, tačiau šeimininkai pirmieji sugebėjo atitrūkti (10:5). Neilgai trukus "Versmės" gimnazistai nežymiai aptirpdė savo deficitą (12:8). Žiežmarių gimnazistai palaikomi gausiai susirinkusių sirgalių dar kartą pabandė atsiplėšti ir skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (20:10). Čia pat keturis taškus iš eilės pelnė svečiai ir vėl kiek prisivijo savo varžovus (20:14). Kėlinuką taikliu tolimu tritaškiu užbaigė Mantas Gulbickas, kuris sugrąžino savo ekipai 9-ių taškų pranašumą (23:14).

Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. Abi komandos demonstravo ryžtą ir norą, tačiau žaidimas vis tiek buvo padrikas. Nors trumpam šeimininkų persvara vėl sugrįžo prie dviženklės (29:19), tačiau svečiai iš Elektrėnų nepuolė į paniką ir savo oponentus kiek prisivijo (29:23), vėliau (33:27). Žiežmarių gimnazistai tarsi pajutę antrą kvėpavimą sugebėjo surengti puikų spurtą 17:2 ir skirtumas tarp komandų tapo milžiniškas (50:29). Šį kartą taikliu tritaškiu kėlinuką užbaigė svečiai, kurie nežymiai sumažino savo atsilikimą (50:32).

Trečiąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo Žiežmarių gimnazija, kuri laimėjo trumpą atkarpą 7:4 bei dar labiau nutolo (57:36). Vis tik, "Versmės" gimnazistai net ir esant nepavydėtinai situacijai bandė išlaikyti šaltus nervus. Svečių atkarpa 2:9 parodė, kad dar ne viskas šiame susitikime baigta (59:45). Edgaras Blažys ir Mantas Bielskis pelnė po du taškus, o svečiai atsakė vienu taikliu tritaškiu, kurio autoriumi tapo Deividas Laimutis (63:48).

Lemiamas ketvirtis vyko "viena kryptimi". Elektrėniškiai visiškai nuleido rankas ir paskutiniojo kėlinio metu tik "atstovėjo numerį". Pirmųjų "Versmės" gimnazijos taškų reikėjo laukti net 8-ias minutes, o per tą patį laiką Žiežmarių gimnazistai pasismagino ir pelnė net 14 iš eilės (77:49). Galiausiai šeimininkų ekipa surinko dar šešis taškus be atsako ir tik tiksint paskutiniosioms lemiamo kėlinio sekundėms Rytis Kijanskas pataikė pirmąjį svečių metimą iš žaidimo (83:51).

Žiežmarių gimnaziją į pergalę vedė: Mantas Bielskis 34 taškai (8 atk. kam), Deivydas Čepurna 12 taškų (10 atk. kam),Edvinas Maslauskas 11 taškų (5 atk. kam), Edgaras Blažys 10 taškų (16 atk. kam)

Elektrėnų "Versmės" gimnazijos gretose išsiskyrė: Deividas Laimutis 17 taškų, Rytis Kijanskas 13 taškų (3 blokai), Renatas Vyšniauskas 10 taškų (5 atk. kam)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

lAikas2012 balandžio 04 d., 07:24 val.

Cia kazkas  i duobe stipriai ikrito,bet nereiskia ,kad is jos neislips.Duos antausi islipus kazkam tikrai ;)))) Cia gyli duobe.. ;(

Anonimas2012 balandžio 03 d., 23:57 val.

keičiam, keitimas, kai bus galima keičiam, pakeičiam, pakeisk, keitimą, keičiam........................................................................................................................................................

Žiežmarių gimnazija gana nesunkiai įveikė Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 08 d., antradienis, 20:01 val.)Osvaldas Brazdžionis vedė Birštono gimnaziją į triuškinančią pergalę (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 19:06 val.)Žiežmarių gimnazijai nepavyko pateikti akibrokšto prieš Kaišiadorių A.Brazausko gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 18:01 val.)Žiežmarių gimnazija įveikė V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą ir pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 15 d., antradienis, 14:45 val.)Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją (2012 balandžio 10 d., antradienis, 19:12 val.)"Basketnews.lt Lietuva" 2012 metų taurę iškovojo "Birštono gimnazija" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:16 val.)Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija ketvirtame kėlinyje palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Druskininkų "Ryto" gimnazija nepasigailėjo Žiežmarių gimnazistų (2012 kovo 27 d., antradienis, 22:26 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos (2012 kovo 20 d., antradienis, 18:00 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija nesėkme pradėjo turnyrą nusileisdama kaišiadoriškiams (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 09:09 val.)