KAUNO GRŪDAI vs EIGULINIAI (122:97)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno Grūdai" įmetė daugiau už "Eigulinius" ir šventė pergalę

2012 vasario 15 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 3211

Trečiadienį (02.15), J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi D „Iššūkio“ taurės pogrupio komandos „Kauno Grūdai“ (šeimininkai) ir „Eiguliniai“ (svečiai) ekipos. Labai rezultatyviose ir daugiau atakuojančio krepšinio rungtynėse šį kartą stipresni pasirodė aikštelės šeimininkai į savo varovų krepšį įmetę net 122 taškus. Rungtynių rezultatas – 122:97 (32:22, 32:26, 25:24, 33:25).

Pirmą kėlinį svečiai pradėjo G. Eiseno tritaškiu metimu, bet į jo vieną tolimą metimą M.Gilius (Kauno Grūdai) atsakė 3 taikliais tritaškiai iš eilės. Jis inicijavo savo komandos spurtą 18:1. Svečiai bandė vytis savo varžovus, tačiau jiems sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tik kėliniui artėjant į pabaigą jie pelnė 8 taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki dešimties taškų. Šeimininku šiame kėlinuke į priekį vedė M.Gilius pataikęs 5 tritaškius metimus. Rezultatas po kėlinio – 32:22.

Antrą ketvirtį svečiai pradėjo aktyviu G. Eiseno ir L. Martinačio žaidimu. Šiame kėlinuke jie kartu sudėjus pelnė 19 iš 26 komandos taškų. Tačiau to neužteko tinkamai pasipriešinti šeimininkų komandai. Jie ir toliau didino savo persvarą, o M.Gilius pridėjo dar 3 tolimus metimus. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 64:48.

Trečiame kėlinuke svečiai pradėjo žaisti aktyviau. Po L. Martinaičio ir G. Eiseno inicijuoto spurto 0:9 komandas skyrė tik 9 taškai ir atrodė, kad intriga grįš į rungtynes. Tačiau šeimininkai iš karto atsakė spurtu 10:2 ir susigražino dviženklį pranašumą. Šiame kėlinuke šeimininkus į priekį vedė J.Keršys pelnęs 11 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 89:72.

Ketvirtajame ketvirtyje komandos dar mažiau dėmesio skyrė gynybai ir stengėsi įmesti daugiau negu varžovai. Šimto taškų ribą šeimininkai perkopė kėliniui dar pilnai neįpusėjus. Jiems ir vėl krito tolimi metimai, M.Gilius pridėjo 2, o J.Keršys 3. Svečiai taip pat atsakė 2 L. Martinaičio tritaškiais ir vienu M. Sliesoraičio tolimu šūviu, tačiau sumažinti skirtumo jiems nepavyko. Rungtynes užbaigė J. Keršio dėjimas pabėgus greitoje atakoje. Taigi rezultatas po rungtynių – 122:97.

Po rungtynių „Kauno Grūdai“ komandos treneris, Marius Balčiūnaitis sakė: "Užbaiginėjam šitą lygą įmonių lygos „sastatu“. Varžovai panašu, kad irgi tą patį daro. Buvo tokios rungtynės, kad žaidėm 5 prieš 5, tai buvo toks psichologinis atsipalaidavimas, todėl ir gavosi toki rezultatai. “

"Kauno Grūdų" komandoje nesulaikomai žaidė Juozas Keršys ( 36Mindaugas Gilius tšk., 44 naud. balai, 11 rez. perdavimų, 13 atkovotų kamuolių), ne ką praščiau pasirodė ir Mindaugas Gilius pataikęs 11 tritaškių metimų, iki rekordo jam pritrūko tik vieno metimo ir jis tai padaro jau antrą kartą šį sezoną ( 35 tšk., 35 naud. balai, 6 rez perdavimai), Marius Balčiūnaitis pridėjo 19 tšk. (14 atkovotų kamuolių).

"Eigulinius" į priekį eilinį kartą vedė Lukas Martinaitis pelnęs 38 tšk. ( 35 naud. balai), jam labai gerai talkino ir Giedrius Eisenas 31 tšk. (36 naud. balai), Rytis Maleckis pridėjo 12 tšk. ir 10 atkovotų kamuolių.

"Kauno SRC" nesunkiai įveikė "Eigulinius" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:12 val.)"Solum Grindys" šventė pergalę svečiuose (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:38 val.)Tik po pratęsimo "Kauno SRC" palaužė "Eigulinius" ir išlygino serijos rezultatą 1-1 (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 23:53 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera" įveikė "Eigulinius" (2011 gruodžio 07 d., trečiadienis, 19:40 val.)"Renversa" po atakaklios kovos iškovojo pergalę (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 17:38 val.)"Darbas" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:25 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Grūdai" nesuspėjo paskui jaunuosius "Sporto Maniją & Vailendą" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Prienų Gyvenimas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Eigulinius" (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Topo Centras" nesunkiai iškovojo šeštąją pergalę (2011 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Renversa" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "Eigulinius" (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 20:18 val.)