Birštono gimnazija vs Žiežmarių gimnazija (47:101)„Basketnews.lt 2014“ taurė 10–12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 10:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

„Birštono gimnazija“ ir toliau triuškinama ‒ „Žiežmarių gimnazija“ svečiuose nugalėjo varžovus 54 taškų skirtumu

2014 gegužės 08 d., Ketvirtadienis, 19:00 val., peržiūros: 1157

"Žiežmarių gimnazijos" krepšininkai iškovojo antrąją pergalę, Birštone nepasigailėję "Birštono gimnazijos" krepšininkų – 47:101 (8:20, 10:26, 15:26, 13:30).

Jau pirmajame kėlinyje svečiai įgijo dviženklę persvarą (4:15). Vėliau žaidimas kiek išsilygino, tačiau ir toliau aikštelėje situaciją kontroliavo žiežmariečiai – 8:20.

Antrajame ketvirtyje "Žiežmarių gimnazija" ir toliau didino skirtumą ir pirmavo (15:31). Antroje kėlinio pusėje svečiai laimėjo atkarpą (3:15) ir padidino pranašumą iki 28 taškų – 18:46.

Po ilgosios pertraukos "Biršono gimnazija" ir toliau sunkiai rinko taškus, kas leido svečiams dar labiau padidinti pranašumą (31:64). Kėlinį svečiai užbaigė atkarpa (2:7) ir padidino pranašumą iki 38 taškų – 33:71.

Paskutiniajame kėlinyje skirtumas laikėsi ties 40 taškų riba (40:80), tačiau svečiai ir toliau nemažino apsukų ir nugalėjo varžovus – 47:101.

"Birštono gimnazija": Mantas Čepulionis – 12 tšk., Andrius Čepulionis – 9 tšk., Arnas Deltuva – 8 tšk.

"Žiežmarių gimnazija": Lukas Jurkevičius – 41 tšk. (11 atk. kam., 10 rezult. perd.), Rokas Ašmena – 25 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Modestas Vaiciukevičius – 14 tšk. (14 atk. kam.), Rokas Žalys – 11 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd.)

„Birštono gimnazijos“ košmaras tęsiasi- pralaimėta ir „Žiežmarių gimnazijai“. (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:07 val.)„Vilkijos gimnazija“ nepasigailėjo „Žiežmarių gimnazijos“ (2014 balandžio 28 d., pirmadienis, 18:28 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurėje, triuškinama „Vilkijos gimnazijos“ pergalė (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 15:49 val.)Žiežmarių gimnazija atsirevanšavo Kauno Šv. Pranciškaus mokyklai (2014 gegužės 02 d., penktadienis, 15:22 val.)Vilkijos gimnazija nepasigailėjo svečių iš Žiežmarių (2014 balandžio 15 d., antradienis, 20:50 val.)Birštono gimnazija toliau klumpa ‒ šį kartą lengvu grobiu tapo Šv. Pranciškaus mokyklai su J. Furmanavičiaus keturgubu dubliu priešakyje (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 17:03 val.)Kauno Šv. Pranciškaus mokykla Žiežmariuose pasipriešinimo nesulaukė (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 19:43 val.)Lazdijų „Motiejaus Gustaičio gimnazija“ sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 06 d., antradienis, 15:34 val.)„Vilkijos gimnazija“ jau pirmame kėlinuke sutriuškino „Birštono gimnaziją“ (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 17:44 val.)„Basketnews.lt 2014“ taurės varžybose ‒ įtikinama Lazdijų „Motiejaus Gustaičio“ gimnazijos pergalė (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 16:50 val.)