Aleksotas vs Green Death (54:49)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 20:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

15 taškų pranašumą išbarstę „Green Death“ nusileido „Aleksotui“

2014 lapkričio 15 d., Šeštadienis, 22:52 val., peržiūros: 999

Lapkričio 15 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Green Death" (svečiai). Nors svečiai šiose rungtynėse susirinko vos penkiese, tačiau pirmus du kėlinukus rungtyniavo tarsi ant sparnų, bei pasiekė net 15 taškų pranašumą. Vistik po ilgosios pertraukos varžovai padarė teisingas išvadas ir nuvarginti "Green Death" krepšininkai prarado visą turėtą pranašumą. Paskutinėmis minutėmis "Aleksotas" atsilaikė, išsaugojo neididelę persvarą, bei laimėjo rungtynes rezultatu 54:49.

Rungtynių pradžioje abi komandos atrodė labai pasimetusios, klaidos ir netaiklūs metimai lydėjo vos ne kiekvieną ataką, o rezultatyvumas buvo itin prastas. Vistik pirmojo kėlinuko pabaigoje žaidėjai pagaliau pradėjo pataikyti, bet nei vienai ekipai atitrūkti nepavyko. Tačiau situacija aikštelėje visiškai pasikeitė antrojo ketvirčio metu, kuomet "Green Death" komandai pavyko visiškai uždaryti priešininkų puolimą. Tolimi metimai, greitos atakos ir palaikomas nemažas tempas leido svečiams sparčiai tolti, kol galiausiai jų pranašumas pasiekė net 15 taškų ribą 18:33.

Atrodė, kad iniciatyva ir solidus pranašumas buvo "Green Death" komandos rankose, bet "Aleksotas" įrodė, kad viską galima pakeisti, jei tik yra priimami teisingi sprendimai. Komandos antroje rungtynių pusėje tarsi apsikeitė vaidmenimis, dabar jau šeimininkai dominavo puldami, gerokai pagerėjęs taiklumas leido greitai mažinti atsilikimą, kol galiausiai intriga sugrįžo. "Green Death" komandai atėjo pačios sunkiausios minutės ir beliko paskutiniai šansai dar išgelbėti rungtynes. Vistik ketvirtojo kėlinuko metu abi komandos turėjo šansus nugalėti, gal kiek geresnėje situacijoje buvo šeimininkai, kurie nors ir nepataikė svarbiausių baudos metimų, bet su kaupu atidirbo gindami savo krepšį. "Green Death" buvo priversti kapituliuoti 54:49.

Aleksotas: Šarūnas Zablockis – 17 tšk., Edgaras Čižinauskas – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Ignas Vanagas – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Green Death: Igoris Konovalenko – 15 tšk., Michailas Konovalenko – 11 tšk., Vytautas Alosevičius – 11 tšk.

„Green Death“ lengvai nugalėjo „Savus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 21:59 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)„Green Death“ neatsilaikė prieš LCP KK „Ragus“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:46 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)Didžiąją dalį rungtynių įvykius aikštėje kontroliavę „Green Death“ patiesė „Šilainius ‒ 2“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)Puikiai startavę „Green Death“ pabaigoje vos neprisižaidė (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)Dramatiška kova baigėsi „Aleksoto“ pergale (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 22:30 val.)