VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs AUTOTOJA & EKODORA (53:65)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

Tik penkiese rungtyniavę "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" krepšininkai nusileido "Autotoja & Ekodora" ekipai

2012 gruodžio 06 d., Ketvirtadienis, 00:54 val., peržiūros: 1746

Šį trečiadienį (12.05), "Kovo 11-osios" vidurinėje mokykloje, „Vėjų Linija & Garliavos Duona" „Įmonių" lygos „Sporto Fėjos" pirmenybių „D" pogrupio akistatai priėmė „Autotoja & Ekodora" krepšininkus. Šeimininkai į rungtynes susirinko tik penkiese ir privalėjo pripažinti „Autotoja & Ekodora" ekipos pergalę rezultatu 53:65. Pirmojoje susitikimo pusėje vyko apylygė kova, tačiau vėliau svečiai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį ir išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Tai buvo trečioji „Autotoja & Ekodora" pergalė per šešerius žaistus mačus ir ji leidžia pakilti į 2-ąją pogrupio vietą. Tuo tarpu, „Vėjų Linija & Garliavos Duona" su tokiu pačiu pergalių ir pralaimėjimų balansu žengia laipteliu žemiau.

Susitikimo pradžioje krepšininkai atrodė gerai neapšilę ir metė vis pro šalį arba darė klaidas. Tik einant į pabaigą 2-ajai minutei pagaliau taškų sąskaitą atidarė Audrius Dedela ("Autotoja & Ekodora"). Visgi, tai nepralaužė ledų ir komandos puolime ir toliau atrodė blankiai. „Vėjų Linija & Garliavos Duona” į krepšį vis šaudė tuščiais šoviniais (iš žaidimo 4 taiklūs metimai iš 20 per ketvirtį), o „Autotoja & Ekodora" dažnai klydo lygiose vietose (8 klaidos). Šį nerezultatyvų kėlinuką 2 taškais laimėjo svečiai – 10:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo visai priešingai nei pirmasis. „Autotoja & Ekodora" įjungė aukštesnę pavarą ir 2 minučių atkarpą laimėjo 7:0, po kurios įgijo 9 taškų persvarą. Tačiau skolingi neliko ir „Vėjų Linija & Garliavos Duona" žaidėjai, kurie spurtavo 14:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (24:21). Šio spurto iniciatoriumi tapo Laurynas Varnas, pelnęs 8 taškus per šią atkarpą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais antpuoliais (27:25). Artėjant kėlinukui į pabaigą šeimininkai atrodė kiek pavargę, o tuo pasinaudojo „Autotoja & Ekodora" , kurie taikliais metimais iš vidutinio nuotolio rinko taškus ir laimėjo atkarpą 10:2. Po jos komandos patraukė ilsėtis svečiams susigrąžinus 6 taškų persvarą – 29:35.

Po pertraukos ekipos ir vėl atrodė blankokai, dėl ko rezultatas kito labai lėtai. „Vėjų Linija & Garliavos Duona" vis bandė vytis varžovus, tačiau arčiau negu 5 taškai to padaryti nepavyko. Viso ketvirčio metu nė vienai iš ekipų palenkti įvykių sau naudinga linkme nepavyko ir prieš lemiamą atkarpą komandas skyrė vis tie patys 6 taškai – 41:47.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 Eriko Slabačiausko taškais iš eilės, po kurių „Autotoja & Ekodora" pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (51:41). Svečiai sėkmingai darbavosi gynyboje ir neleido varžovams net pagalvoti apie galimybę iškovoti pergalę. Tad finalinis teisėjo švilpukas skelbė pelnytą „Autotoja & Ekodora" pergalę rezultatu 65:53. Pažymėtina tai, jog „Vėjų Linija & Garliavos Duona" pataikė tik 1 tritaškį (ir tą paskutinėmis 4 kėlinio sekundėmis) iš 17 (6 proc.), o svečiai – 2 iš 12 (17 proc.).

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Kęstutis Masiulis teigė: „Pagrindinė pergalės priežastis buvo turbūt tai, jog varžovų labai mažai susirinko. Mes žinoma šiandien galėjome irgi sužaisti geriau, bet pasitaikė klaidų. Padarėm jų nemažai, tačiau ir varžovai klydo, tai, galima sakyti, ant to dalyko buvo lygu“.

Naudingiausiai „Autotoja & Ekodora" gretose rungtyniavo Audrius Dedela, kurio sąskaitoje 18 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 blokai ir 4 perimti kamuoliai. Neblogai jam talkino taip pat dvigubą dublį atlikęs Erikas Slabačiauskas, pelnęs 19 taškų ir sugriebęs 14 atšokusių kamuolių, bei 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius pridėjęs Ramūnas Laurinaitis.

Tarp pralaimėjusiųjų pasižymėjo Klaidas Jankaitis, kuris surinko 13 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 7 kamuolius, Laurynas Varnas, pelnęs 22 taškus, ir dvigubą dublį atlikęs Giedrius Kaubrys (10 taškų ir 13 atkovotų kamuolių).

Permainingoje kovoje "Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Detas H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 spalio 29 d., pirmadienis, 23:41 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)Sėkmingas ketvirtasis kėlinys leido "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" iškovoti kiek netikėtą pergalę (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Lietuvos dujos" rungtynių pabaigoje išsaugojo pranašumą prieš "Autotoją & Ekodorą" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:26 val.)"Detas H & Freolitus - Doremus" nesulaukė pasipriešinimo iš "Autotojos & Ekodoros" (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 00:32 val.)Per antrąją rungtynių pusę "Autotoja& Ekodora" palaužė "Ekskomisarų biurą" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:50 val.)Du pratęsimus išplėšusi "Autotoja & Ekodora" palaužė "Rapalą" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 00:02 val.)Taiklūs Kęstučio Masiulio baudos metimai atnešė "Autotoja & Ekodora" ekipai pergalę po pratęsimo (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)