SK „Vertigo“ vs Šilainiai (54:78)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę

2017 sausio 29 d., Sekmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1203

Sekmadienį, sausio 29 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „SK „Vertigo“ bei svečių „Šilainių“. Jau nuo pat rungtynių pradžios svečių ekipa pradėjo demonstruoti greitą žaidimą ir tai jiems buvo palanku. Netrukus jie pradėjo tolti, įgijo dviženklį pranašumą, o vėliau jį tik dar labiau didino bei pasiekė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo sunkokai. Abejoms ekipoms gan sunkiai sekėsi puolime ir sužaidus pusę kėlinuko, komandos tebuvo pelniusios vos po septynis taškus. Visgi, tuomet „Šilainių“ ekipa pradėjo žaisti greitesnį žaidimą, išnaudojo varžovų klaidas ir pradėjo tolti nuo savo varžovų. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 13:20. Antrojo kėlinio pradžioje komandos vėl žaidė panašiai, kaip ir pirmojo kėlinio pradžioje – gan nerezultatyviai. Tai buvo palankiau „SK „Vertigo“ ekipai, kurie po truputį pradėjo vytis savo varžovus. Likus žaisti tris su puse minutės, „Šilainių“ ekipos pranašumas buvo minimalus, bet tuomet jie pradėjo žaisti savo žaidimą ir kėlinuką užbaigė 16:2 spurtu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:42.

Trečiąjį kėlinį komandos žaidė ne itin rezultatyviai ir tik šio kėlinio metu „Šilainių“ ekipa neįmetė bent jau 20-ies taškų. Komandos viso kėlinio metu žaidė nedidelėmis atkarpomis, kurių metu svečių ekipa padidindavo savo pranašumą, bet tuomet šeimininkai vėl kiek priartėdavo prie savo varžovų. Rezultatas po trečiojo kėlinio buvo 39:58. Ketvirtasis kėlinys realiai teliko tik formulumas. „SK „Vertigo“ taip ir nesugebėjo mesti rimto iššūkio savo varžovams, o „Šilainių“ ekipa padidino savo pranašumą iki 20-ies taškų, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 54:78.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 17 tšk., Aurimas Dervinskas – 13 tšk., Mantas Ručinskas – 10 tšk.

Šilainiai: Nerijus Urbanavičius – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Julius Svirka – 20 tšk. (10 atk. kam.), Justas Ališauskas – 13 tšk. (14 atk. kam., 12 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 12 tšk., Vytautas Bunikis – 11 tšk. (18 atk. kam.)

Fantastiškai antrąjį kėlinį sužaidę „Šilainiai“ pasiekė lengvą pergalę (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Šilainių“ triuškinanti pergalė (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 15:13 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 21:54 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Arti keturgubo dublio buvęs R. Trepočka bei trisdešimt septynis taškus pelnęs T. Vasiliauskas atvedė „Šilainiai“ komandą į penktąją pergalę iš eilės (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:23 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:50 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)