Vilmista vs Kautra & Mesoderma – DB (63:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą

2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 00:11 val., peržiūros: 889

Sausio 7 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės. Savo jėgas išbandė "Vilmista" (šeimininkai) ir "Kautra & Mesoderma – DB". Apylygis žaidimas vyko vos pusę pirmojo kėlinio. Po to svečiai pradėjo po truputį tolti nuo varžovų. Po truputį didinę pranašumą iki pat rungtynių pabaigos "Kautra & Mesoderma – DB" krepšininkai laimėjo šias rungtynes net 31 taško skirtumu (63 – 94)

Rungtynėms prasidėjus komandų jėgos atrodė gan lygios. Iš pradžių abi ekipos apsikeitė taikliais metimais, bet po to svečiai pradėjo kiek spurtuoti. Žinoma, "Vilmistos" krepšininkams pavyko beveik juos pavyti (13-16), tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai vėl spurtavo ir pasibaigus pirmam ketvirčiui turėjo 9 taškų pranašumą (15 – 24)

Antrasis kėlinukas buvo gan apylygis. Abi ekipos žaidė lygų, gražų krepšinį. Toks žaidimo tembras žinoma labiau naudingas buvo svečių ekipai, nes jie pirmavo. Vienu momentu svečiai buvo išsiveržę dviženkliu pranašumu (24-35), tačiau po to šeimininkai spurtavo ir sumažino deficitą iki 4 taškų (33-37). Visgi, svečiams pavyko užbaigti kėlinuką taikliu tolimu metimu ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (33 – 40) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, svečiai ėmėsi iniciatyvos. Jau per pirmąsias 7 kėlinio minutes "Kautros & Mesodermos – DB" ekipa susikrovė 19 taškų pranašumą (39-58). Likusią kėlinuko dalį abi komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir skirtumas nepasikeitė. Po trijų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu (45 – 64)

Paskutinis ketvirtis jau tebebuvo tik formalumas. Tai labai matėsi, žiūrint į abejų ekipų gynybą. Žaidimas nebebuvo toks fiziškas, bei grubus. Svečių ekipa šiame kėlinuke pelnė net 30 taškų ir tai padėjo jiems iškovoti triuškinančią pergalę net 31 taško skirtumu (63 – 94)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 13 tšk., Šarūnas Orlovas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Kornelijus Bitė – 10 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Tomas Petrošius – 36 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Grigaras – 19 tšk., Mantas Karauskas – 16 tšk.

"Kautra & Mesoderma – DB" ekipos žaidėjas Tomas Petrošius:

"Na priešininkų komanda atėjo penkiese. Matyt tai juos labai išvargino. Savo gretose neturėjo savo centro ir dar kelių mažiukų. Šiaip ši komanda tikrai yra pajegi ir verta dėmesio. Sakau tai su visa pagarba. O šiandien mes tiesiog buvome stipresni"

„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)