Grizliai vs Birštono „Olimpas“ (94:121)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono „Olimpas“ tvirtu žingsniu žengė į kitą etapą

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 16:01 val., peržiūros: 1175

Sekmadienio popietę KKL „C“ lygos „ALT Reklamos“ pirmenybėse „Grizliai“ Birštone tapo formaliais aikštės šeimininkais prieš vietos „Olimpo“ komandą. Jau pirmoje dvikovoje Birštono „Olimpas“ paklojo tvirtus pamatus bendrai serijos pergalei, todėl šiandien pastarieji rungtyniaudami svečių teisėmis turėjo tiesiog neiššvaistyti sukaupto 20-ies taškų bagažo pirmoje dvikovoje. Vis tik, „Olimpas“ ir antrose rungtynėse pasistengė įrodyti, kad jų pirmoji solidi pergalę nebuvo atsitiktinumas ir šį kartą sutriuškino varžovus rezultatu (94:121).

Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo Birštono „Olimpas“ (2:6), tačiau neigai trukus „Grizliai“ persvėrė rungtynių rezultatą (7:6). Tiesa, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kada kauniečiai buvo priekyje. Ilgainiui Birštono „Olimpo“ žaidėjai perėmė iniciatyvą ir ėmė dominuoti aikštėje. Greitai birštoniečių pranašumas tapo dviženklis (9:20). Per likusį ketvirčio laiką svečiai savo persvarą padidino dar vienu tašku (18:30).

Antrojo kėlinio pradžioje „Grizliai“ sugebėjo kuriam laikui stabilizuoti padėtį ir net sumažino savo deficitą iki 5-ių taškų (35:40). Tačiau neilgai trukus „Olimpo“ žaidėjai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo atkarpą 0:12 ir skirtumas tarp komandų tapo triuškinamas (35:52). Vis tik, kauniečiai nebuvo linkę pasiduoti ir leistis anksčiau laiko sutriuškinami. Šeimininkai kėliniui baigiantis laimėjo atkarpą 10:4 ir savo atsilikimą sumažino iki 11-os taškų (45:56).

Prasidėjus trečiajam kėliniui „Grizliai“ savo atsilikimą sumažino iki 10-ies taškų (51:61). Tačiau tada savo žodį tarė Birštono „Olimpo“ toliašaudė artilerija, kuri padėjo svečiams laimėti atkarpą 2:19 ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 27-ių taškų (53:80). Per likusį ketviečio laiką komandos kiek nusiramino ir žaidimas išsilygino, tačiau tapo daugiau nei akivaizdu, kad ketvirtasis kėlinys šioje serijoje taps tik formalumu (61:88).

Ketvirtojo kėlinio metu nė viena iš komandų nerodė didelės motyvacijos ir abiejų ekipų žaidėjai tiesiog atlikinėjo formalumus. Dar daugiau, likus rungtyniauti kiek mažiau nei septynias minutes „Grizliai“ liko rungtyniauti keturiese. Nepaisant to, abi ekipos ėmė rungtyniauti žiūrovams ir surengė tritaškių šou. Iš kėlinio rezultato galima suprasti, kad tiek svečiams, tiek šeimininkams sekėsi labai panašiai. Puolime komandos surinkusios po 33 taškus per kėlinį leido sirgaliams pasigrožėti rezultatyviomis atakomis, o galutinis susitikimo rezultatas (94:121).

Birštono „Olimpas“ keliauja į kitą etapą, kur jų jau laukia SK „Neveronys“.

Po rungtynių Birštono „Olimpo“ treneris Vidas Kapačinskas sakė: „Manau šiandien pergalę nulėmė tai, kad varžovai nebuvo nusiteikę. Jie nelabai tikėjo, kad gali laimėti didesniu nei 20-ies taškų skirtumu. Iš pradžių jie dar bandė kovoti, tačiau ilgainiui suprato, kad nelabai yra vilčių. Nuotaikos prieš kitą etapą nekokios – netenkame žaidėjų. Ir dabar yra tokių, kurie negali mums padėti. Kitame etape bandysime kovoti, kaip ir visada“.

Grizliai: Vaidotas Gadliauskas – 37 tšk., Martynas Valaitis – 27 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Malinauskas – 12 tšk., Paulius Čerkauskas – 10 tšk.

Birštono „Olimpas“: Mindaugas Knyšius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Artiomas Marchockis – 18 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Dovydas Peldžius – 16 tšk., Justinas Tamošiūnas – 14 tšk., Kęstutis Juškevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Osvaldas Braždžionis – 11 tšk. (11 rezult. perd.)

Birštono „Olimpas“ itin nesvetingai sutiko „KK13“ ekipą. (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 12:47 val.)Birštono „Olimpas“ užtikrintai apgynė savo namų sienas. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 16:30 val.)Birštono „Olimpas“ apgynė namų sienas (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 22:36 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai įveikė „New Team“ ekipą. (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:24 val.)Birštono „Olimpas“ po nelengvos kovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 10 d., šeštadienis, 16:31 val.)Birštono „Olimpas“ iškovojo pergalę prieš „VU KHF“ ekipą (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 17:35 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)Birštono „Olimpas“ vos neužbaigė „Grizlių“ sezono jau pirmajame tarpusavio susitikime. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:12 val.)„Kauno SRC“ neperlipo ir Birštono „Olimpo“ barjero (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:06 val.)„Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Grizlius“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:29 val.)