A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Lietuviški patiekalai (66:86)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 15:36 val., peržiūros: 1085

Sekmadienį, vasario 22 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje įvyko „C“ lygos, Didžiosios taurės šešioliktfinalis tarp vietos „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ ir svečių „Lietuviškų patiekalų“. Tai buvo pirmasis ir vos ne paskutinis šių komandų susitikimas atkrintamosiose varžybose. Pirmojoje rungtynių pusėje kur kas tvirčiau atrodę šeimininkai palūžo antroje rungtynių pusėje. Svečiai puikiai darbavosi gynyboje ir per antrąją rungtynių pusę varžovams leido įmesti vos 20 taškų. Tuo jie pasinaudojo ir pabėgo į priekį bei laimėjo šias varžybas 20-ties taškų skirtumu.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kuomet įgavo trijų taškų pranašumą. Vėliau svečiams pavyko išlyginti rezultatą, bet „Persvariečiai“ pelnė keturis taškus paeiliui ir vėl susigrąžino pranašumą. Tuomet „Lietuviški patiekalai“ laimėjo atkarpą 9:2 bei persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė apylygiai, tad svečiai išsaugojo šiokį tokį pranašumą – 17:19. Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo užsivedę. Jie kėlinuką pradėjo 18:2 spurtu bei įgavo dviženklį pranašumą. Labiausiai prie šio spurto prisidėjo E.Šipila, kuris pelnė 10 taškų per šią atkarpą. Po minutės pertraukėlės atsigavę svečiai laimėjo atkarpėlę 9:2 ir perpus sumažino atsilikimą. Likusią kėlinio dalį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir šeimininkai po pirmosios rungtynių pusės turėjo devynių taškų pranašumą – 46:37.

Trečiąjį ketvirtį „Persvariečiai“ pradėjo pelnydami aštuonis taškus (du tritaškius pataikė E.Šipila), į kuriuos „Lietuviški patiekalai“ atsakė penkiais E. Zaidelio taškais. Tačiau tuomet šeimininkų puolimas ir gynyba visiškai sugriuvo. Per likusią kėlinio dalį „Persvaros“ ekipa sugebėjo pelnyti tik du taškus, o tuo pasinaudoję svečiai pelnė 20 taškų ir po trijų kėlinių turėjo pranašumą savo rankose – 56:62. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė septynis taškus, o šeimininkai pridėjo keturis. Tačiau tuomet „Persvariečiai“ vėl krito į duobę ir „Lietuviški patiekalai“ surengė 11:0 spurtą bei įgavo jau dvidešimties taškų pranašumą. Šeimininkų sezonas buvo pakibęs ant plauko, bet jiems pavyko išlaikyti tą 20-ties taškų deficitą iki rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 66:86.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Edgaras Šipila – 28 tšk. (14 atk. kam.), Marius Satkevičius – 10 tšk., Grant Aleksa – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Lietuviški patiekalai: Vaidas Palaikis – 23 tšk., Edgaras Zaidelis – 19 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Justas Ališauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tadas Lukauskas – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbinus nugalėtojų trenerį ir paklausus kodėl taip vangiai pradėjo rungtynes, šis atsakė: „Nežinau, iš tikrųjų matyt ankstyvas rungtynių laikas įtakos turėjo. Vis dėl to savaitgalis ir sekmadienį priešpiet žaisti… Paprastai vyrai vakarais žaidžia. Sakau, savaitgalio rytas, reikėjo tų poros kėlinukų, kad išsijudintume, o po to viskas stojo į savo vėžias“.

Atsakomosios rungtynės vyks antradienį, vasario 24 dieną, 20:45 Kauno energijos sporto salėje.

„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški Patiekalai“ palaužė „“R2P SPORT-2“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:45 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)