Remza vs Šilainiai (88:95)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 24 d., Antradienis, 20:35 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Šliainiai“ dar kartą palaužė „Remzą“

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 01:37 val., peržiūros: 1085

Antradienio vakarą T.Ivanausko mokyklos salėje, „Sportturas“ 30+ lygos, rungtynėse „Remza’ priėmė „Šilainius“. Dar susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė „Šilainiai“ ir iki ilgosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje šeimininkai panaikino atsilikimą ir turėjo galimybę pakovoti dėl pergalės, bet šaltesni svečių nervai lėmė „Šilainių“ pergalę rezultatu 88:95.

Susitikimo pardžia sėkmibgiau klostėsi svečiam, „Šilainiai“ išsiveržė į priekį 4:9, o netrukus jau turėjo divženklį pranašumą – 5:16. Po pirmojo kėlinio komandas ksyrė devyni taškai – 17:26.

Antrojo ketvirčio pradžioje žaidimas vyko apylygiai ir skirtumas laikėsi ties dešimties taškų riba. Besibaigiant kėliniui svečiai spurtavo 0:9 ir padidino persvarą iki 14-os taškų, tačiau paskutinėmis minutėmis „Remza“ kiek sumažino atsilikimą – 36:47.

Trečiasis kėlinukas kiek sėkmingiau prasidėjo aikštės šeimininkams, „Remza“ sušvelnino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (43:51), netrukus šeimininkai spurtavo 13:4 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų (56:60). Vis dėlto „Šilainiai“ išsaugojo iniciatyvą ir baigė kėlinį primaudami 64:70.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Remza“ pelnė penkis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki minimumo – 69:70, tačiau varžovai atsakė dešimčia „sausų“ taškų (70:80). „Remzos“ krepšininkams vėliau pavyko dar kartą priartėti – 85:88, tačiau paskutinėmis minutėmis svečiai žaidė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę rezultatu 88:95.

Remza: Marius Šumlinskas – 27 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tadas Dudzevičius – 21 tšk., Raimondas Baliūnas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Galinauskas – 11 tšk.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 31 tšk., Marius Dimša – 15 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vaidas Dambauskas – 14 tšk., Robertas Apanavičius – 11 tšk.

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 23:36 val.)„Šilainiai“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė „Acme“ pasipriešinimą. (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 12:43 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)30+ lygoje, „Remza“ po atkaklios kovos palaužė „Šernus“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:53 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Šilainiai“ pranoko „Kauno Savivaldybę & Policiją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)