RAGAI vs KOŠMARAS (82:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Ragai neturėjo vargo su Košmaru

2013 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 00:22 val., peržiūros: 2944

2012 sausio 16 dieną, Kauno technikos kolegijoje, C lygos dvikovoje susitiko Ragai (šeimininkai) ir Košmaras (svečiai). Pirmąjame kėlinyje susikrovę dviženklę persvarą Ragai, ją išlaikė ir per likusius tris kėlinius ir laimėjo rungtynes lengvai rezultatu – 82:65 (26:11, 16:16, 12:17, 28:21).

Rungtynės prasidėjo šešiais Ragų taškais, į kuriuos trimis atsakė Košmaras. Dar penkis surinko šeimininkai, o dar vienu tritaškiu atsakė svečiai ir rezultatas tapo – 11:6. Dar devynis taškus surinko Ragai ir padidino pranašumą iki dviženklio – 20:6. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet tritaškį smeigė svečiai. Kėlinį keturiais taškais paeiliui užbaigė Mantas Bielskis ir po pirmo ketvirčio daugiau nei įtikinama Ragų persvara – 26:11.

Antrą kėlinį po du taškus apsikeisdamos pradėjo komandos, o tuomet per kitą minutę ar ir po tritaškį pasikeitė, tačiau skirtumas išliko nepakitęs – 31:16. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar penkiolika taškų – 35:20. Septynis taškus surinko Košmaras, trimis atsakė Ragai ir skirtumas aptirpo iki vienuolikos – 38:27. Kėlinį keturiais taškais paeiliui užbaigė Ragai ir po dviejų kėlinių – 42:27.

Trečias kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po keturis taškus – 46:31. Septynis taškus iš eilės be atsako surinko Košmaras ir skirtumas aptirpo iki – 46:38. Paskutinių trijų minučių atkarpą šeimininkai laimėjo – 8:6 ir padidino ksirtumą iki dešimties – 54:44.

Ketvirtą kėlinį kur kas geriau pradėjo Košmaras laimėjęs atkarpą – 7:2 sumažino atsilikimą iki penkių – 56:51. Septynis taškus paeiliui be atsako sumetė Ragai ir vėl padidino pranašumą – 63:51. Dar viena sėkmingesnė ragų atkarpa, šįkart 5:2 ir rezultatas – 68:53. Vėl Košmaras sužaidžia sėkmingesnę atkarpą ir sumažina atsilikimą iki vienuolikos – 72:61. Kėlinį Košmara užbaigė 9:4 ir galutinis rungtynių rzultatas – 82:65.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Buvom tiesiog stipresni, nors ir abi komandos susirinko po penkis žaidėjus, tačiau mes buvom geresni šiandien.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Mantas Bielskis (31, 27 naud. bal., 6 rez. perd.), Justinas Kursevičius (18, 30 naud. bal., 13 atk. kam., 11 rez. perd., 6 ispr. pr., trigubas durblis), Martynas Janonis (12, 11 atk. kam.), Arnoldas Račickas (12, 21 naud. bal., 14 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai rungtyniavo – Gediminas Šerpetauskis (17, 15 naud. bal.,), Mindaugas Kluonius (17, 5 ispr. pr.), Andrius Juravičius (17, 13 naud. bal., 6 per. kam.), Evaldas Petkevičius (10, 10 naud. bal., 15 atk. kam.) taškų.

"Kolpingo Kolegija" neturėjo vargo su "Košmaru" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Kolpingo kolegija" neturėjo didesnio vargo su "Košmaro" žaidėjais (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Akademija" lengvai nugalėjo "Košmarą" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Lisota Team" vos neatidavė pergalės "Košmarui" (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:02 val.)"Ragai" be didesnės intrigos susitvarkė su "Kulautuva" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Ragai" aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Compensa" savo aikštėje įveikė "Košmarą" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)Ketvirtame kėlinyje "Kulautuva" įveikė "Košmarą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "Košmarą" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:09 val.)"KK Persvara" netikėtai lengvai susidorojo su "Ragų" ekipa (2012 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)