Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Hidraulinės sistemos (75:83)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 01 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Šešiese žaidę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę

2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 00:11 val., peržiūros: 1061

Trečiadienį, spalio 1 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, Kauno "Mero taurės" rungtynės tarp vietos "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup" ir svečių "Hidraulinių sistemų" ekipų. Visas rungtynes pirmavę svečiai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 75:83 (14:27, 19:13, 15:24, 27:19).

Nors pačioje susitikimo pradžioje geriau žaidė aikštės šeimininkai, tačiau netrukus svečių žaidėjai atsigavo ir spurtavę 8:0 perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo penkių taškų persvarą. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigą akivaizdžiai geriau sužaidę "Hidraulinės sistemos" padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje ir vėl geriau startavo "Detas Hoptrans Logistics & BRGroup", tačiau vėliau panašų žaidimo tempą laikę svečiai neleido varžovams pavojingiau priartėti. 33:40.

Po ilgosios pertraukos svečių krepšininkai ir toliau demonstravo žymiai aktyvesnį krepšinį tiek gynyboje, tiek puolime, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo bei po trijų kėlinių siekė jau šešiolika taškų. Vis tik, paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai įrodė, jog dar nesudėjo ginklų ir sugebėjo įnešti į rungtynes šiek tiek intrigos, tačiau lemiamą varžovų šturmą sugebėję atlaikyti "Hidraulinių sistemų" žaidėjai šventė pergalę rezultatu 75:83.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Vitalijus Kirilovas sakė: "Šiandien mes susirinkome negausiai, tačiau "paėmėme" nuo pat pradžių ir taip pabaigėme rungtynes. Aišku, vaikinukai šešiese pavargo, buvo sunku žaisti, o pergalę lėmė, sakyčiau, susitelkimas, nebuvo nereikalingų šūkavimų ir panašiai, žaidėjai darė tą, ką moka, paprasčiausiai žaidė ir mėgavosi. Na, o pergalę skiriame mūsų etatiniam žaidėjui ir senbuviui Tadui Vasiliauskui".

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Martynas Karpičius – 38 tšk., Rytis Kybartas – 10 tšk., Airidas Nutautas – 9 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Petrauskas – 28 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 25 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

esmis2014 spalio 02 d., 14:06 val.
Zaidejai ivesti i sistema.
Janas2014 spalio 01 d., 23:56 val.
R.Buinevičiaus statistika suvesta M.Červinskio vardu, o P.Žukaičio - M.Kvedaro vardu. Statistas
„Hidraulinės sistemos“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę iš „Baubilo“ rankų. (2014 spalio 17 d., penktadienis, 21:45 val.)„Hidraulinės Sistemos“ panaikino 17 taškų deficitą ir palaužė „Galeros“ ekipą (2014 rugsėjo 26 d., penktadienis, 22:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengva pergale pradėjo „Kauno mero“ taurės turnyrą. (2014 rugsėjo 19 d., penktadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)LSK „Technoera“ po permainingos kovos pranoko „Hidraulines Sistemas“ (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 07:56 val.)„DNC“ gana nesunkiai pasidabino bronzos medaliais (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:00 val.)„Galera“ ketvirtąjame kėlinyje susidorojo su „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Kauno Mero“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje „Laipsniai“ nesunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ komandą (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 21:59 val.)Lygioje kovoje pergalę pasiekė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 rugsėjo 24 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ paskutiniame kėlinyje palaužė „Senukus“ (2014 spalio 09 d., ketvirtadienis, 01:02 val.)