Žiežmarių gimnazija vs Elektrėnų "Versmės" gimnazija (90:61)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 08 d., Antradienis, 17:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Žiežmarių gimnazija gana nesunkiai įveikė Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją ir pateko į pusfinalį

2012 gegužės 08 d., Antradienis, 20:01 val., peržiūros: 3678

Antradienį (05.08), Žiežmarių gimnazijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt Lietuva" 2012 metų taurės 10-12 klasių moksleivių rinktinių ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko Žiežmarių gimnazija (šeimininkai) ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazija (svečiai). Rungtynėse netrūko kietos kovos ir nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė atkakli kova abiejose aikštės pusėse. Pirmajame kėlinyje nei vienai ekipai nepavyko atsiplėšti nuo varžovų, o pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, po pirmojo kėlinio vos vienu tašku priekyje Žiežmarių gimnazijos krepšininkai (19:18). Antrajame kėlinyje šeimininkų ekipa po truputį ėmė didinti pranašumą ir įpusėjus rungtynėms įgijo dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių Žiežmarių gimnazija priekyje rezultatu 47:35. Galutinai Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos krepšininkai palaužti buvo trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 12:22 ir Žiežmarių gimnazija įgijo jau 22 taškų pranašumą (69:47). Paskutiniajame ketvirtyje Žiežmarių gimnazijos krepšininkai dar labiau padidino savo pranašumą ir laimėjo rungtynes 90:61.

Pirmasis kelinys klostėsi permainingai ir atkakliai, o įpusėjus ketvirčiui, 5 taškų pranašumą buvo įgiję svečiai, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos krepšininkai (13:9), tačiau antrąją pirmojo kėlinio pusę geriau sužaidę šeimininkai, Žiežmarių gimnazijos krepšininkai, prieš antrąjį kevirtį įgijo vieno taško pranašumą (19:18).

Antrajame kėlinyje Žiežmarių gimnazijos krepšininkai bandė atitrūkti, tačiau Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos krepšininkai to padaryti neleido ir įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė tik 3 taškai (34:31), priekyje Žiežmarių gimnazija. Vis dėlto antrojo kėlinio antrojoje pusėje Žiežmarių gimnazijos ekipa padidino apsukas ir laimėje atkarpą rezultatu 13:4 po dviejų kėlinių įgijo dviženklį pranašumą – 47:35.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Žiežmarių gimnazijos krepšininkų spurtu 10:0, kuris leido pranašumą padidinti iki triuškinančio – 22 taškų (57:35) ir rungtynių likimas tapo aiškus. Trečiąjį kėlinį rezultatu 22:12 laimėję šeimininkai prieš ketvirtąjį ketvirtį pirmavo rezultatu 69:47.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Paskutiniajame kėlinyje Žiežmarių gimnazijos krepšininkai ne tik kad neleido sumažinti pranašumo, bet sugebėjo jį ir padidinti iki 29 taškų, o rungtynės Žiežmarių gimnazijos krepšininkai laimėjo rezultatu 90:61 bei pateko į pusfinalį.

Po pralaimėtų rungtynių Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komandos treneris kalbėjo: „Pradėjom neblogai, tik trečiajame kėlinyje paleidom, o gynyboje vienas žmogus „nužudė“, o šiaip tai žaidėm apylygiai. Viską parodė trečiasis kėlinys“.

Po laimėtų rungtynių Žiežmarių gimnazijos treneris kalbėjo: „Pradžia buvo sunkoka, kol įsivažiavom, gal šiek tiek kankino jaudulys, paskui apsipratom, pradėjom geriau gintis, įgijom šiokią tokia persvarą ir antra dalis buvo jau mūsų. Didelį pranašumą lėmė gera gynyba, gynėmės asmeniškai, keitėmės, o varžovai antroje rungtynių pusėje, sakyčiau, pavargo, todėl tai leido mums pabėgti, pelnyti daugiau taškų ir įgyti tokį didelį pranašumą“.

Žiežmarių gimnazija: Mantas Bielskis (43 tšk., 7 atk. kam., 6 išpr. praž.), Edgaras Blažys (18 tšk., 8 atk. kam.), Edvinas Maslauskas (10 tšk.).

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija: Rytis Kijanskas (19 tšk., 7 išpr. praž., 8 kld.), Deividas Laimutis (17 tšk., 8 kld.), Artūras Dunda (13 tšk., 15 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 gegužės 09 d., 16:14 val.

Ziaurus Bielskis nemaciau dar tokio zaidejo

Leja2012 gegužės 09 d., 13:46 val.

Mantas kaip visada :D

Kaišiadorių rajono Algirdo Brazausko gimnazija ketvirtame kėlinyje palaužė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Žiežmarių gimnazija įveikė V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą ir pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 15 d., antradienis, 14:45 val.)Žiežmarių gimnazijai nepavyko pateikti akibrokšto prieš Kaišiadorių A.Brazausko gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 18:01 val.)Žiežmarių gimnazija iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse (2012 balandžio 03 d., antradienis, 20:23 val.)Elektrėnų „Versmės“ gimnazija nesėkme pradėjo turnyrą nusileisdama kaišiadoriškiams (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 09:09 val.)Osvaldas Brazdžionis vedė Birštono gimnaziją į triuškinančią pergalę (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 19:06 val.)Druskininkų "Ryto" gimnazija nepasigailėjo Žiežmarių gimnazistų (2012 kovo 27 d., antradienis, 22:26 val.)Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją (2012 balandžio 10 d., antradienis, 19:12 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos (2012 kovo 20 d., antradienis, 18:00 val.)"Basketnews.lt Lietuva" 2012 metų taurę iškovojo "Birštono gimnazija" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:16 val.)