SK „Mattas“ ‒ 2 vs Parabelis (43:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Parabelis“ po nervingos kovos palaužė SK „Mattas“ ‒ 2 ekipą.

2015 balandžio 22 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 1150

Trečiadienį, balandžio 22 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko pavasario "Sportturas" didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai SK "Mattas" – 2 ir svečiai "Parabelis" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Parabelis", kuris po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (12:24). Antrame kėlinyje svečiai dar 4 taškais padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (24:40). Trečiame kėlinyje SK "Mattas" – 2 ekipai pavyko vienu tašku laimėti kėlinį ir po trijų kėlinių komandas skyrė 15 taškų – (35:50). Ketvirtasis kėlinys vėl geriau susiklostė "Parabelio" ekipai, kuri laimėjo kėlinį per pusę ir laimėjo rungtynes rezultatu – (43:66).

Rungtynes geriau pradėjo "Parabelis", kurie sužaidus pirmas 3 kėlinio minutės įsiveržė į priekį rezultatu – (5:10). Sužaidus dar 3 minutes SK "Mattas" – 2 ekipai pavyko priartėti iki 2 taškų – (12:14). Visgi per likusį laiką svečiai išlaikė savo krepšį sausą, patys pelnė 10 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (12:24).

kėlinio pradžia prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (16:28). Vėliau kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko laimėti mini atkarpą – (6:2), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki vienženklio – (22:30). Per likusį laiką "Parabelio" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (2:10) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 tašų – (24:40).

Trečiasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus abiems komandoms. Komandos labiau susikoncentravo i gynybą, nei į puolimą. Sužaidus pirmą pusę kėlinio komandas skyrė tie patys 16 taškų – (29:45). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko laimėti kėlinį vienu tašku ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (35:50).

Ketvirtasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Parabelio" ekipai, kuri sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes laimėjo atkarpą – (2:8), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki didžiausio rungtynėse 21 taško – (37:58). Per likusį laiką svečiams pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (43:66).

Po laimėtų rungtynių "Parabelio" komandos treneris kalbėjo: "Atėjus į rungtynes vyrams iškarto pasakiau, kad šiandien reikia būtinai laimėti, nes čia yra pačios svarbiausios rungtynės. Visą komanda norėjo labai išeiti į finalinį ketvertą, dabar kitas tikslas pusfinalis ir vėliau išeiti į finalą."

SK „Mattas“ ‒ 2: Mindaugas Drėzas – 11 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 9 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 7 tšk.

Parabelis: Karolis Kubilius – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Birulinas – 13 tšk., Ignas Rupeika – 12 tšk., Ovidijus Stropus – 11 tšk., Juras Kulvecas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „Straight“ ‒ 2 garbingai priešinosi SK „Mattas“ ‒ 2 krepšininkams (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:09 val.)Atkakliose rungtynėse „Laipsniai“ palaužė „Mattą“ ‒ 2 (2015 balandžio 10 d., penktadienis, 22:51 val.)„Parabelis“ komandiniu žaidimu užtikrintai įveikė „Kulautuvą“. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 02:27 val.)„Parabelis“ iškovojo lengvoką pergalę bei keliauja į finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Parabelis“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)SK „Mattas“ ‒ 2 be didesnio vargo įveikė „Naujokų“ ekipą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Parabelis“ užsitikrino antrąją vietą pogrupyje (2015 balandžio 06 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Parabelis“ eliminavo „Spartą“ iš tolimesnių kovų (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)SK „Mattas ‒ 2“ užtikrintai įveikė „Sportiją“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:21 val.)