Baltic Logistic Solutions vs Vieningas Kaunas (72:86)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 00:52 val., peržiūros: 1170

Antradienio vakarą Rasos gimnazijos salėje, "Rind" įmonių lygos, mažosios taurės K pogrupio rungtynėse, "Baltis Logistic Solutions" priėmė "Vieningą Kauną". Nuo pat susitikimo pradžios svečiai dominavo aikštelėje ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 72:86.

Rungtynių pradžia kur kas sėkmingiau klostėsi "Vieningo Kauno" krepšininkams, svečiai išsiveržė į priekį 0:8. "BLS" taškų sąskaitą atidarė tik beveik įpusėjus kėlinukui, tačiau pelnę septynis taškus iš eilės, sumažino atsilikimą iki minimumo (7:8), o kėlinį užbaigė pirmaudami 14:12.

Antrajame ketvirtyje "Vieningas Kaunas" demonstravo įspūdingą gynybą ir pradėjo galingu spurtu 0:17, po kurio turėjo 15-os taškų pranašumą (14:29). Neilgai trukus svečiai surengė dar vieną "sausą" seriją 0:10 ir padidino persvarą jau iki 22-jų taškų (17:39). Antroje kėlinio dalyje aikštės šeimininkai įsibėgėjo ir šiek tiek apmažino taškų deficitą – 27:46.

Trečio kėlinio pradžia vėl sėkmingiau klostėsi svečiams, šie susigrąžino turėtą persvarą (32:55) ir ją išlaikė iki kėlinio vidurio. Vėliau "BLS" atakavo kiek tiksliau ir po trijų kėlinių atsilikinėjo 16-os taškų skirtumu – 50:66.

Ketvirtajame kėlinuke aikštės šeimininkai atrodė kur kas kovingiau ir iškart ėmėsi iniciatyvos, spurtavę 9:2, "BLS" krepšinikai sumažino skirtumą iki 11-os, o netrukus ir iki šešių taškų (64:70). Vis dėlto antroje kėlinio pusėje "Vieningas Kaunas" pasinaudojo agesyvia varžovų gynyba ir sėkmingai rinkdami tašus nuo baudų linijos, vėl padidino persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 72:86.

"Šiais metais patekome į mažąją taurę, joje mūsų tikslai patys aukščiausi ir džiaugiamės pradėję pergale. Tikiuosi sėkmė lydės visą likusį sezoną" – kalbėjo "Vieningo Kauno" treneris V.Vaitkevičius.

Baltic Logistic Solutions: Airtonas Ūsas – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 20 tšk., Gediminas Raguckas – 9 tšk.

Vieningas Kaunas: Žygimantas Pilipavičius – 21 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Birulinas – 14 tšk., Deividas Plerpa – 13 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Karolis Aleksandravičius – 11 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 11 tšk.

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Vieningo Kauno“ penketukas nušlavė „LESTO“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:49 val.)