UNO vs Baltic Transline (74:63)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“

2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 21:27 val., peržiūros: 876

Trečiadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „UNO“ (4/7) ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“ (1/10).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Baltic Transline“, kurie sausai pradėjo rungtynes, tačiau „UNO“ greitai susitvarkė su puolimu ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:6). Pas „UNO“ toliau puolimas buvo pastatytas ant tolimų metimų ir išsaugojo pranašumą. Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje „Baltic Transline“ surengė keletą greitų atakų ( 22:18). Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir pirmą kartą persvėrė rezultatą į savas rankas ( 25:26). Po minutės pertraukėlės „UNO“ susitvarkė su gynyba ir susigrąžino iniciatyvą. Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo pranašumą – 43:35.

Po ilgosios pertraukos „UNO“ žaidė kaip ant bangos ( 52:35). „Baltic Transline“ pavyko atsitiesti, kur skirtumas sumažėjo iki 11 taškų. Likus žaisti tris minutes ekipos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ( 59:46). Ketvirtame kėlinyje „Baltic Transline“ niekaip nepavyko įveikti varžovų gynybos ( 61:49). „UNO“ išlaikė atotrūkį ir iškovojo pergalę, rezultatu – 74:63 (22:18, 21:17, 16:11, 15:17)

„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)