Glasma Service vs Kaunas Metal (62:74)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“

2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 20:42 val., peržiūros: 1039

Ketvirtadienį Kauno švaros sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių šešioliktfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Glasma Service“ ir „Kauno Metal“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Glasma Service“ surengė keletą sėkmingų atakų, kur atitrūko nuo varžovų minimaliu skirtumu ( 18:16). Antrame kėlinyje „Kauno Metal“ puikiai išnaudojo šeimininkų klaidas lengvais taškais, kur svečiai perėmė iniciatyvą savas rankas ir išlaikė iki kėlinuko pabaigos – 35:38

Po ilgosios pertraukos „Kauno Metal“ pasiekė rekordinį pranašumą, bet ketvirčio pabaigoje „Glasma Service“ greitomis atakomis sumažino skirtumą iki vieno metimo ( 49:52). Lemiamame kėlinyje svečiai skaičiavo jau dviženklį pranašumą. VIs dėlto, „Glasma Service“ surengė spurtą 8:0, bet „Kauno Metal“ atsakė tuo pačiu ir daugiau neprisleido varžovų bei iškovojo pergalę, rezultatu – 62:74 (18:16, 17:22, 14:14, 13:22)

„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)