Savi vs Šilainiai (58:85)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“

2016 vasario 02 d., Antradienis, 22:34 val., peržiūros: 1444

Vasario 2 dieną, antradienį, įvyko C lygos „ALT reklamos“, mažosios taurės, N pogrupio, antrojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Savi“ bei svečių statusą turėjusių – „Šilainių“ komandų. Svečiai be didesnio vargo nugalėjo aikštės šeimininkus rezultatu 58-85 (13:22; 14:19; 13:19; 18:25). Verta paminėti, jog net penki iš septynių „Šilainių“ komandos žaidėjų pelnė dviženklį taškų skaičių. Pirmojo rato dvikovą „Šilainių“ komanda laimėjo dar didesniu skirtumu – 85:48.

„Šilainių“ komandos taškų kraitį Arminas Andrejaitis atidarė jau trečiąją susitikimo sekunde, tačiau jau kitoje atakoje A.Valentukevičius atsakė taikliu dvitaškiu metimu. Iki septintosios rungtynių minutės komandos žaidė taškas į tašką ir po D. Štaboko tritaškio „Savi“ komandos deficitas siekė tik vieną tašką (11:12). Vis dėl to, po taiklaus tritaškio metimo šeimininkų komandos žaidimas puolime ėmė strigti. Likusias tris kėlinio minutes šeimininkai nepelnė nė taško iš žaidimo ir tik vienintelis D.Štabokas pasižymėjo nuo baudų metimo linijos pataikydamas du taiklius metimus, o tuo tarpu komandiškai žaidę „Šilainiai“ per likusias kėlinio minutes sumetė dešimt taškų ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo devynių taškų persvarą – 13:22.

Antrąjį kėlinį pradėjo taiklūs brolių Andrejaičių dvitaškiai metimai ir nors D. Štaboko pelnytas jau devintasis taškas rungtynėse kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau „Šilainių“ komandos pranašumas šoktelėjo iki dviženklio taškų skirtumo (15:26). Šeši iš eilės pelnyti A. Viesulo taškai leido priartėti „Savi“ ekipai (23:29), tačiau aikštėje buvusių „Šilainių“ brolių tandemas puolime veikė tiesiog nepriekaištingai – broliai rinko visus komandos taškus kėlinyje ir po dešimtojo Armino Andrejaičio taško skirtumas tarp komandų ir vėl šoktelėjo iki dviženklio (23:33). Kėlinį svečių komanda užbaigė taip pat sėkmingiau ir prieš didžiąją rungtynių pertrauką turėjo saugią persvarą – 27:41.

Po didžiosios pertraukos „Šilainių“ komandos pranašumas pradėjo dar labiau ryškėti – dvidešimt antrąją rungtynių minutę P.Žeimys taikliu tritaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį jau devyniolikos taškų skirtumu (29:48). „Savi“ komanda trečiajame kėlinyje nerado jokių priežnuodžių prie varžovų žaidimą – vienu metu skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki tuo metu rekordinės atžymos – dvidešimt trijų taškų. Prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė dvidešimt taškų – 40:60.

Nors šeimininkų komandos žaidėjas D.Povilauskas ketvirtąjį kėlinį atidarė taikliu tolimu metimu, laikui artėjant prie rungtynių pabaigos, šių rungtynių nugalėtojas nebekėlė jokių abejonių. Trisdešimt šeštąją rungtynių minutę R. Apanavičiaus tritaškis metimas atstatė iki tol rekordinę svečių komandos persvarą, o per likusį rungtynių laiką „Šilainių“ komanda susikrovė tik dar didesnį pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:85.

„Šilainių“ komandos kapitonas Vaidas Dambauskas po pergalės nedaugžodžiavo:

Silpna komanda, o ir mes neblogai sulošėm.

Savi: Dainius Povilauskas – 18 tšk., Donatas Štabokas – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Karolis Bankauskas – 13 tšk.

Šilainiai: Vaidas Dambauskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Arminas Andrejaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Žeimys – 13 tšk., Aurimas Andrejaitis – 10 tšk.

„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Atkaklioje dvikovoje „Šilainiai“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno SRC ‒ 2“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:10 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)