TransUnion vs Vilmista (82:65)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 20 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę

2023 vasario 20 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 246

Vasario 20 dieną, Pirmadienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje susitiko salės šeimininkai TransUnion ir salės svečiai Vilmista

Rungtynes pirmieji, pelnydami taškus, startavo TransUnion komandos žaidėjai. Neilgai trukus Vilmista išsiveržė į priekį, bet visgi kėlinys baigėsi lygiosiomis rezultatu 17:17.

Antrojo kėlinio metu intriga vis augo. Nors taiklių metimų buvo ne per daugiausiai, abi komandos žaidė tiesiog taškas į tašką ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi vos 1 taško skirtumu, rezultatu 36:35

Po ilgosios pertraukos jėgas sukaupusi TransUnion komanda mažais, bet tvirtais žingsniais ėmė tolti nuo Vilmista komandos, pasiekę dviženklę taškų persvarą. Lemiamojo kėlinio pradžioje Vilmista žaidėjai dar bandė pavyti priešininkus, bet TransUnion komanda nepasidavė iki rungtynių pabaigos. Taiklūs žaidėjų tritaškiai leido stabiliai atitrūkti nuo Vilmista komandos ir rezultatu 82:65 (17:17, 19:18, 25:16, 21:14) TransUnion šventė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 1 A.Vitkus, savo atstovaujamai TransUnion komandai pelnęs 16 taškų. Žaidėjas Nr. 9 A.Rimas surinko 16 taškų, atkovojo 14 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas, taip pelnydamas dvigubą dublį.

Rezultatyviausias Vilmista komandos žaidėjas Nr. 9 D.Židanavičius, savo komandai pelnė 14 taškų bei išprovokavo 8 pražangas. Ne ką mažiau, 13 taškų, komandai pelnė žaidėjas Nr. 25 M.Narbutas

„TransUnion“ po nervingos kovos iškovojo pergalę (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:38 val.) „TransUnion“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Coca-Cola“ nelengvoje kovoje privertė pasiduoti „TransUnion“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Promatecha“ po atkaklios kovos nugalėjo „TransUnion“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 01:17 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)