KMAIK vs Partizanas (75:83)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Partizanas“ vos nepaleido pergalės iš rankų, tačiau palaužė „KMAIK“ ekipą

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1196

Lapkričio 17 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "KMAIK" (šeimininkai) ir "Partizano" ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje, "Partizanas" iškart ėmėsi iniciatyvos. Jau pirmajame kėlinyje jie ėmėsi iniciatyvos ir susikrovė dviženklį pranašumą. Šeimininkai tik ketvirtajame kėlinyje pradėjo rodyti charakterį ir sparčiai vytis svečius, tačiau nesėkmingai. "Partizanas" vedamas puikiai pasirodžiusio A.Birulino, iškovojo pergalę rezultatu (75 – 83)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gana apylygiai. Abi komandos apsikeitė keliais taikliais dvitaškiais. Tačiau, nuo to momento svečiai spurtavo. Sužaidę atkarpą (0-14), jie nedelsiant išsiveržė į priekį (6-20). Ir nors kėlinuko pabaigoje, šeimininkams pavyko kiek apmažinti skirtumą, tačiau kėlinukui pasibaigus svečiai vistiek galėjo džiaugtis dviženkle persvara (12 – 22)

Antrasis kėlinukas prasidėjo nedideliu šeimininkų spurtu. Pelnę 7 taškus be atsako, "KMAIK" ekipos krepšininkai, sumažino skirtumą iki 3 taškų (19-22). Tačiau savo komandos gelbėti stojo Andrius Birulinas. Pelnęs net 14 iš komandos 18'os taškų per antrą kėlinuką, jis atstatė savo ekipos turėtą dviženklį pranašumą. Taigi, nuaidėjus švilpukui skelbiančiam antrojo kėlinuko pabaigą rezultatas buvo (28 – 40) svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos, žaidimas aikštelėje labai pasikeitė. Abi komandos pradėjo žaisti labai greitai ir grubiai. Atakos truko ne ilgiau nei 10 sekundžių, o ir kontakto buvo žymiai daugiau. Toks greitas komandų žaidimas iškarto atsispindėjo protokole, kadangi šis kėlinukas buvo pats rezultatyviausias. Šį kėlinuką svečiams laimėjus rezultatu (23-25), rezultatas po trijų kėlinių buvo (51 – 65)

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo pilnas emocijų. Vos tik kėlinukui prasidėjus, šeimininkai pradėjo sparčiai vytis svečius. Likus vos 2 minutėms iki rungtynių pabaigos "KMAIK" ekipa netgi buvo išsiveržusi į priekį (75-73). Tačiau svečių ekipoje gelbėtojo vaidmens vėlgi ėmėsi Andrius Birulinas. Andrius smeigė 2 tritaškius iš eilės ir vėl išvedė savo komandą į priekį. "Partizanas" laimėjo šias rungtynes rezultatu (75 – 83)

KMAIK: Jonas Navackas – 16 tšk., Aurimas Gudaitis – 15 tšk. (22 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gytis Kiščiūnas – 12 tšk., Gražvydas Mockus – 10 tšk.

Partizanas: Andrius Birulinas – 45 tšk. (13 atk. kam.), Eligijus Baublys – 14 tšk., Edvinas Zaurys – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2014 lapkričio 18 d., 00:19 val.
gerai kmaik baudas metat :D
„Partizanai“ palaužė „Spartos“ ekipą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Partizanas“ nepasigailėjo KKL naujokų „New Team“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:28 val.)A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:46 val.)„Partizanas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lituanica“ ekipą. (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 21:47 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė „Spartą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 17:17 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)BK „Centre“ lengvai įveikė negausiai susirinkusius „KMAIK“ (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 16:16 val.)„BK Centre“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Gazuotas pienas“ po intriguojančios kovos palaužė „Partizaną“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 22:15 val.)„Partizanas“ nesunkiai įveikė savo varžovus (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 13:14 val.)