Aleksotas vs Abstinentai (79:75)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 20:12 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Dramatiška kova baigėsi „Aleksoto“ pergale

2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 22:30 val., peržiūros: 737

Lapkričio 22 dieną, 20:15 val., J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, susitko "C" lygos komandos "Aleksotas" (šeimininkai) ir "Abstinentai" (svečiai). Nors "Abstinentai" atvyko vos šešiese, tačiau šį vakarą tai nesutrugdė jiems lygiai kovoti su aikštelės šeimininkais. Rungtynės buvo įtemptos, nei vienai komandai taip ir nepavyko pasiekti ženklesnio pranašumo, o viskas sprendėsi net ne paskutinėmis minutėmis, o paskutinėmis sekundėmis. Vistik "Aleksotas" sužaidė išmintingiau, krepšininkai išlaikė trapų pranašumą savo pusėje, bei laimėjo rungtynes rezultatu 79:75.

Rungtynių pradžia buvo gana lėta ir rami, komandos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo. Vistik jau pirmojo kėlinuko metu krepšininkai pagaliau pralaužė ledus ir pradėjo užtikrintai rinkti taškus. Pirmieji į priekį pabėgo šeimininkai, kuriuos į priekį vedė užtikrintai iš toli metęs E.Čižinauskas. Tačiau "Abstinentai" savo gretose lygiai taip pat lengvai rado snaiperį - S. Banaitį. Kartais pasirodydavo, jog aikštelėje netgi vyksta tritaškių konkursas tarp šių dviejų žaidėjų. Vėliau ekipos ėmė rungtyniauti kiek įvairiau, žaidimas buvo išties atkaklus, o prasidedant ilgajai pertraukai "Aleksotas" į priekį užleido savo varžovus 36:38.

Po ilgosios pertraukos komandos didelių permainų nepasiekė, krepšininkai labai dažnai klydo, bet skirtumas visą laiką išliko nedidelis. Ir toliau fantastiškais tritaškiais stebino svečių komandos lyderis S.Banaitis, kuris įsigudrino pataikyti net ir iš 8-9 metrų ribos. Tačiau "Aleksotas" atsilaikė ir kantriai lipo varžovams ant kulnų. Rungtynėms artėjant į pabaigą rezultatas eilinį kartą buvo lygus, o "Aleksoto" komandai labai pagelbėjo keletas protingai surengtų atakų, kurios baigėsi taikliais metimais. Tuo tarpu svečiai nesugebėjo atsakyti tuo pačiu ir griebėsi šiaudo – pražangų taktikos. Čia jiems pavyko sulaukti nors ir nedidelio šanso, bet greitai bėgantis laikas sutrugdė kovoti toliau. Šeimininkai atsilaikė ir laimėjo, rezultatu 79:75.

Aleksotas: Edgaras Čižinauskas – 34 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Čeičys – 12 tšk. (7 išpr. praž.), Donatas Krasnoumovas – 10 tšk., Ignas Vanagas – 10 tšk.

Abstinentai: Saulius Banaitis – 33 tšk., Artūras Jankevičius – 21 tšk., Martynas Šiukščius – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)„Rind“ su kaupu atsirevanšavo „Aleksotui“ (2015 sausio 24 d., šeštadienis, 19:41 val.)„Baltic Transline““ nesunkiai įveikė „Aleksotą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)15 taškų pranašumą išbarstę „Green Death“ nusileido „Aleksotui“ (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 22:52 val.)„Abstinentai“ tik po atkaklios kovos palaužė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:24 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai nebeatsilaikė prieš „Komandą X“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 22:19 val.)