KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS vs KAUNO TILTAI (87:90)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Garliavos Jonučių vid. mokykla, Vasario 16-osios g. 8 Garliava,Kauno raj.

Solidžią persvarą išbarstę "Kauno Tiltai" vis tiek šventė pergalę

2012 kovo 08 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1718

Ketvirtadienį (03.08), Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos „Kamesta & Freolitus – Doremus“ (šeimininkai) ir „Kauno Tiltai“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje dominavo svečių komanda, tačiau ketvirtajame kėlinuke šeimininkai sparčiai mažino pranašumą ir jiems ne daug trūko iki pergalės. Rungtynių rezultatas – 87:90 (17:28, 19:24, 20:25, 30:13).

Pirmą kėlinį šeimininkai pradėjo taikliu R. Kybarto dvitaškiu su pražanga. Tačiau svečiai atsakė 4 iš eilės E. Jančiausko taškais ir išsiveržė į priekį. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, bet rezultatui esant 15:16 svečiai surengė spurtą 0:10 ir įgijo 11 taškų pranašumą. Šeimininkų komandos žaidėjas I.Bataitis dvitaškiu sumažino skirtumą iki vienaženklio, tačiau kėlinį dvitaškiu užbaigė ir svečių komandos krepšininkas T.Kmitas. Rezultatas po kėlinio – 17:28.

Antrą kėlinį sėkminga atkarpa pradėjo svečiai. Dvi baudas sumetė A.Čekanauskas, dvitaškį pridėjo T.Kmitas, o tritaškį smeigė M.Mažeika. Taip svečiai sugebėjo įgyti 16 taškų pranašumą. Šeimininkai sugebėjo pelnyti tris taškus, o svečiai vėl atsakė sėkminga atkarpa ir dar padidino savo pranašumą. Dabar komandas skyrė jau 23 taškai. Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis. Kėliniui baigiantis tritaškį smeigė P.Žukaitis ir sumažino skirtumą iki 16 taškų. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 36:52.

Trečią ketvirtį šeimininkai pradėjo dviem taikliais P. Žukaičio baudos metimais, paskui dar dvitaškį pridėjo R.Buinevičius. Taip jie sumažino skirtumą iki 14 taškų. Tačiau tada svečiai surengė dar vieną spurtą 0:8 ir vėl padidino skirtumą iki 22 taškų. Šio skirtumo šeimininkams niekaip nepavyko sumažinti, vos tik jie surengdavo kelias sėkmingas atakas iš eilės, svečiai tuoj pat atsakydavo tuo pačiu. Rezultatas po ketvirčio – 56:77.

Ketvirtą kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai. A.Nutautas pelnė 4 taškus iš eilė ir sumažino skirtumą iki 17 taškų. Vėliau šeimininkai po truputį mažino skirtumą, taškus pelnydami dažniau nei jų varžovai. Likus žaisti kelias minutes, po R. Buinevičiaus dvitaškio ir P. Žukaičio taiklaus baudos metimo komandas skyrė tik 8 taškai. Vėliau šeimininkai bandė bauduoti savo varžovus ir taip dar labiau sumažinti skirtumą. Jiems tai pavyko, nes svečiai iš 6 baudų metimų pataikė tik 3, taip leisdami savo varžovams mažinti skirtumą taikliais dvitaškiais. Likus žaisti sekundę R.Kybartas pataikė dvitaškį su bauda ir sumažino skirtumą iki 3 taškų, tačiau daugiau nieko nuveikti jiems napavyko. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 87:90.

Po rungtynių „Kamesta & Freolitus – Doremus“ komandos treneris, Mindaugas Rutkauskas sakė: "Mes niekad nieko blogo nesakom apie teisėjus. Šiandien prastai pradėjom, nes jie neleido žaisti “.

„Kauno Tiltai“ komandos treneris, Mindaugas Mažeika sakė: „Pabaigom atsipalaidavom, nes stengėmės išsaugoti pergalę. Stengėmės laikyti kamuolį kuo ilgiau, o ne žaisti savo žaidimą. Tai taip ir gavos, gerai, kad jiems laiko neužteko. Taip pat norim pasveikinti moteris su Kovo 8 – ąja“.

Šeimininkus į priekį vedė Rytis Kybartas 21 tšk., Povilas Žukaitis 20 tšk. (8 išprovokuotos pražangos), Airidas Nutautas 14 tšk.

Svečių komandoje išsiskyrė Tomas Kmitas 29 tšk. (5 rez. perdavimai, 7 periimti kamuoliai, 7 išprovokuotos pražangos), Evaldas Jančauskas 21 tšk., Andrius Čekanauskas 15 tšk. (10 atkovotų kamuolių).

"Kauno Tiltai" išvargo sunkią pergalę (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Kauno Tiltai" žengė į pusfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Kauno Tiltai" antrajame etape išlieka nenugalėti (2012 sausio 31 d., antradienis, 00:37 val.)"Kauno Tiltai" įveikė "Minordiją" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Kauno Tiltai" nepersistengdami įveikė "Best 4 You" (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:30 val.)"Kauno Tiltai" užtikrintai įveikė "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)Po pirmosios "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" ir "Kauno Tiltų" aštuntfinalio dvikovos klaustukų nepamažėjo (2012 kovo 23 d., penktadienis, 20:03 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" iškovojo nelengvą pergalę prieš "Kauno Tiltus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:16 val.)