SPORTO FĖJA& INTERNETAS VISIEMS vs KAUNO RAMI (71:72)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Kauno Rami" iškovojo pergalę minimalia persvara pirmose aštuntfinalio rungtynėse

2012 balandžio 18 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 2591

Kauno technologijos kolegijos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio C lygos "Topsport" Didžiosios taurės aštuntfinalio varžybos, kuriose susitiko "Sporto fėja&internetas visiems" (šeimininkai) ir "Kauno Rami" (svečiai) komandos. Atkakliose ir įnirtingose rungtynėse pergalę šventė "Kauno rami" ekipa rezultatu 71:72 (23:23; 13:18; 16:18; 19:13). Iškovojusi pergalę "Kauno rami" ekipa antradienį 19:00 val. surems ginklus antroje dvikovoje ir bandys išlaikyti pirmose rungtynėse įgytą minimalią persvarą.

Rungtynes sėkmingiau pradeda svečių ekipa, dvitaškį pataiko Oskaras Gelžinis, tritaškį prideda Šarūnas Petraitis ir "Kauno Rami" priekyje 0:5. Šeimininkai Gražvydo Davidavičiaus pastangomis išlygina rezultatą, 5:5. Kėlinio vduryje komandos apsikeičia taikliais tritaškiais, šeimininkų ekipoje pasižymi Matas Narbutas, svečių Ramūnas Švagždys, 10:9. Kova vyksta taškas į tašką, abi komandos puolime bando išnaudoti savo aukštaūgius. Antroje kėlinio pusėje, po dviejų iš eilės taiklių Pauliaus Grigaičio dvitaškių šeimininkai priekyje 1 taško skirtumu, 14:13. Nei vienai ekipai nepavyksta įgyti solidesnės persvaros, antroje kėlinio pusėje rezultatas net keturis kartus buvo lygus. Pirmasis ketvirtis baigiasi rezultatu 23:23.

Antrąjį kėlinuką taikliu dvitaškiu pradeda šeimininkų ekipa, pataiko Vaidas Babrauskas, 25:23. Iki pat kėlinio vidurio komandos žengia koja kojon, po taiklaus šeimininkų ekipos žaidėjo Gražvydo Davidavičiaus dvitaškio rezultatas 31:30. Nuo šio momento svečiai agresyviau pasigina, užpuola ir įgyja 4 taškų persvarą, 31:35. Nors šeimininkams, kėlinio pabaigoje taiklių baudos metimų dėka buvo pavykę prisivyti varžovus iki minimumo, svečių ekipa po dviejų taiklių Oskaro Gelžinio dvitaškių išeina ilsėtis turėdami 5 taškų persvarą, 36:41.

Trečiasis kėlinukas prasideda taikliu svečių ekipos kapitono dvitaškiu, 36:43. Šeimininkai, puikiai šiose rungtynėse rungtyniavusio Gražvyd Davidavičiaus ir Mato Narbuto išlygina rezultatą 45:45. Viskas prasideda iš naujo. Svečių ekipai pavyksta vėl truputį atsiplėšti, du tritaškius pataiko Ramūnas Švagždys ir svečių ekipa įgyja 4 taškų persvarą, 47:51. Du taiklūs "Sporto fėjos&internetas visiems" ekipos dvitaškiai ir rezultatas vė lygus, 51:51. Tiesa, kėlinio pabaiga vėl priklauso
"Kauno Rami" ekipai, laimi paskutinią kėlinio atkarpą rezultatu 1:8 ir po trijų kėlinių irmauaj rezultatu 52:59.

Ketvirtąjį kėlinį abi komandos pradeda labai agresyviai. Abi komandos greitai susirenka po 4 komandines pražangas. Šeimininkų ekipa per kėlinį meta 6 baudos metimus, tuo tarpu priešinininkų ekipa net 11. Svečių ekipa iki pat kėlinio pabaigos išlaiko trečiame kėlinyje įgytą persvarą. Kėlinio viduryje po taiklaus vieno svečių ekipos baudos metimo rezultatas 59:66. Kėlinio pabaigoje po taiklaus Šarūno Petraičio dvitaškio ir dviejų taiklių Tomo Petrošiaus baudos metimų, 63:70. Pačioje rungtynių pabaigoje šeimininkai pakyla į lemiamą šturmą, kurio metu pavyksta sušvelninti skirtumą iki 1 taško. Galutinis rungtynių rezultatas 71:72 "Kauno Rami" ekipos naudai.

"Sporto fėja&internetas visiems" ekipoje išsiskyrė Gražvydas Davidavičius (24 tšk. 13 atk., 6 išpr. praž.), Matas Narbutas (17 tšk. 7 išpr. praž.), Vaidas Babrauskas (8 tšk. 5 atk. kam., 4 išpr. praž.), Paulius Grigaitis (8 tšk. 8 atk. kam., 3 rez. perd.).

"Kauno Rami" ekipoje išsiskyrė Ramūnas Švagždys (23 tšk. 5 atk. kam., 6 rez. perd., 6 išpr. praž.), Oskaras Gelžinis (18 tšk. 15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Petraitis (15 tšk. 5 atk. kam., 3 išpr. praž.)

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas Ramūnas Švagždys kalbėjo "Nesusipratom kažkaip, pačiam gale tik pasakė, kad taškų skirtumas svarbus. Šiaip apylygės komandos."

Pralaimėjusiųjų komandos treneris Gražvydas Davidavičius šnekėjo "Lygiai baigėme. Iš skirtumo žaidžiame, tai kitose gal atsilošime."

"Kauno Rami" vienu žingsniu perlipo aštuntfinalio barjerą (2012 kovo 31 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Kauno Rami" išplėšė pergalę ir pateko į ketvirtfinalį (2012 balandžio 24 d., antradienis, 20:47 val.)"Kauno Rami" iškovojo pergalę (2012 sausio 21 d., šeštadienis, 19:48 val.)"Kauno Rami" šventė pergalę prieš "Greičio Juosta" (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Kauno rami" iškovojo nelengvą pergalę išvykoje ir sugrįžo į pagrindinį "C" lygos turnyrą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 23:52 val.)"Kauno Rami" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 21:38 val.)"Kauno Rami" lengvai nugalėjo "Žalius Bananus" (2012 kovo 10 d., šeštadienis, 19:09 val.)Po didžiosios pertraukos persvarą įgiję "Kauno rami" iškovojo sunkią pergalę svečiuose (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:25 val.)"Kauno Rami" sutriuškino KK "Snaiperiai" ekipą (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)"Kauno Rami" šventė dar vieną pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:10 val.)