DNC Eoltas & ISL Santermita vs Sanitex (49:46)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Įmonių lygoje, darbinė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ pergalė

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1220

Vėlyvą pirmadienio vakarą, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "Įmonių" lygos, „Rind“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp B pogrupio komandų „DNC Eoltas & ISL Santermita“(5-1) ir "Sanitex"(3-2). Sunkią pergalę rezultatu 49-46, iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai, kuri įsiveržė į priekį 15-8. Tačiau paskutinę kėlinuko sekundę P.Stankūnas pataikė tritaškį su pražanga ir sumažino "Sanitex" atsilikimą iki trijų taškų, 12-15. Antrasis kėlinukas klostėsi apylygiai, o po dviejų kėlinukų rezultatu 26-21, vis dar pirmavo „DNC Eoltas & ISL Santermita“.

Trečiajį kėlinuką „DNC Eoltas & ISL Santermita“ spurtavo rezultatu 8-0 ir nutolo dviženkle persvara, 34-21. Tačiau netrukus trys taiklūs P.Stankūno tritaškiai sugrąžino "Sanitex" komandą į tą patį tašką, kuris buvo prieš kėlinuką (-5 taškai).

Ketvirtajame kėlinuke „DNC Eoltas & ISL Santermita“ vėl pabėgo į priekį, 47-38. Taiklūs P.Vaškevičiaus ir P.Stankūno tritaškiai metimai dar gražino viltį "Sanitex" komandai, kuri turėjo 4 sekundes paskutinei atakai, bei šansą tolimu metimu išplėšti pratesimą. Deja paskutinis šūvis tikslo nepasiekė ir „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 49-46.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ žaidėjas J.Demenius vaizdžiai nusakė komandos žaidimą: "Varžybose netrūko kietos kovos. Abi komandos sunkiai rinko taškus, bet mes ilgiau išlaikėme šaltą protą ir iš esmės kontroliavome varžybas. Džiaugiamės pergale, kuri buvo labai svarbi."

DNC Eoltas & ISL Santermita: Arūnas Kalnutis – 11 tšk. (11 atk. kam.), Edgaras Zaidelis – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Arnas Latvelis – 10 tšk.

Sanitex: Paulius Stankūnas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Paulius Vaškevičius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Narbutas – 3 tšk.

Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Atkaklios dvikovos atomazgoje ‒ „DNC Eoltas & ISL Santermita“ išvargta pergalė (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:56 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ komandos pergalė (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:40 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ užtikrintai parklupdė „LESTO“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:39 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ neprilygo „KAMS“ šešetukui (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:27 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ jau pirmoje pusėje susitvarkė su „Vieningu Kaunu“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:56 val.)