Restauratoriai & Hausa vs Chemcentras (55:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 15 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“

2015 kovo 16 d., Pirmadienis, 07:25 val., peržiūros: 1043

Kovo 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ atkrintamosios rungtynės. Savo jėgas išbandė Restauratoriai & Hausa“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“. Nors pirmoji rungtynių pusė buvo gana apylygi, tačiau antroje rungtynių pusėje, svečiai įsibėgėjo ir pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje. To pasekoje „Chemcentras“ iškovojo pergalę 24 taškų skirtumu (55 – 79).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo lygia varžovų dvikova. Visas pirmasis kėlinukas buvo labai įtemptas ir lygus. Taškas į tašką komandos kovėsi iki pat kėlinuko pabaigos (17 – 17).

Antrasis kėlinukas kiek geriau prasidėjo šeimininkams. Tačiau svečiai ilgai netruko atsigauti ir išsiveržti į priekį rezultatu (23-27). Visgi, šeimininkai užbaigė kėlinuką spurtuodami (11-2), ir rezultatas ilgosios pertraukos metu buvo (34 – 29).

Po ilgosios pertraukos, svečiai pradėjo visiškai dominuoti aikštelėje. Jau nuo kėlinuko pradžios, „Chemcentras“ visiškai užgulė savo varžovus ir per visą kėlinuką leido jiems įmesti vos 4 taškus. Tuo tarpu patys įmetė netgi 27. Rezultatas po trijų kėlinių buvo (38 – 56).

Paskutinis rungtynių kėlinukas situacijos per daug nepakeitė. Šeimininkai matyt jau nuleidę rankas, per daug netgi nebesistengė. Tuo tarpu, svečiai toliau tęsė savo tritaškių šou. Šį kėlinuką „Chemcentras“ laimėjo rezultatu (17-23), ko pasekoje pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse iškovojo užtikrintą pergalę 24 taškų skirtumu (55 – 79).

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 17 tšk., Juris Goštautas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Augustas Mikalonis – 9 tšk.

Chemcentras: Mantas Kudirka – 35 tšk., Justas Eitmanavičius – 18 tšk., Audrius Gagiškis – 9 tšk.

„Chemcentro“ komandos treneris T.Jonkus:

„Na iš tikrųjų, po ligosios pertraukos pradėjom geriau pataikyt. Buvo daug problemų su jaunimu. Vis vėlėmės į ginčus su teisėjais, nereikalingi žodžiai iš tikro iš abejų pusių. Teko nemažai padirbėt su komanda per ilgają pertrauką, tačiau po to jaunuoliai nusiramino, sužaidė kaip komandos lyderiai. Varžovai pasimetė, o po to jau matėm, kad tiesiog nuleido rankas. Na, o mes tiesiog žaidėm pagal savo planą, na ir ėjosi iki pat galo, su tuo komandą ir sveikinu. Liko dar vienas žingsnis taigi, į sekančias rungtynes tikiuosi ateisim taip pat nusiteikę.“

Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)