Brentex Trailer vs Kauno technikos kolegija (56:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Kauno Technikos Kolegija“ išnešė sveiką kailį iš „Brentex Trailer“ valdų

2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 22:21 val., peržiūros: 1240

Gruodžio 7-ąją dieną, pirmadienį, „Atžalyno“ pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės J pogrupio akistata tarp savo aikštėje žaidusios „Brentex Trailer“ ekipos ir svečių teisėmis atvykusių „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkų.

Pirmieji šiame mače prabilo aikštelės šeimininkai (2:0), tačiau netrukus savo žodį tarė ir varžovai, kuriuos į priekį truktelėjo 5 taškus paeiliui surinkęs V.Alonderis (2:5), o jam įkandin dvitaškį pridėjo L.Patašius ir rezultatas tapo 2:7. Tikslūs T.Vaitkevičiaus ir T.Skrupskelio metimai atstatė pusiausvyrą, bet pirmuajančiųjų estafetės S.Donėlaitės auklėtiniai neužleido, o antroje kėlinio pusėje įsismagino „Kauno Technikos Kolegijos“ snaiperiai. Dvi tolimas bombas švystelėjo K.Jankaitis, o po kurio laiko dar vieną tritaškį pridėjo V.Alonderis ir po spurtu 1:9 atstumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų (10:18). Visgi, kėlinio tiesiojoje iš toli pasižymėjo ir P.Užkurnys ir šio žaidėjo taiklus metimas paliko svečiams 5 taškų persvarą. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 13:18.

Antrojo ketvirčio starte „Kauno Technikos Kolegija“ šiek tiek sutvirtino savo pozicijas (13:20), bet „Brentex Trailer“ neketino nusileisti ir alsavo varžovams į nugarą. 4 taškais į oponentų dvitaškį atsakę aikštelės šeimininkai, prisikasė iki 3 taškų (17:20), o po kurio laiko priadėjo dar porą dvitaškių be atsako ir deficitas ištirpo iki 2 taškų (23:25). V.Alonderio tikslių metimų vedama „Kauno Technikos Kolegija“ nepaleido pranašumo iš savo rankų ir arčiau varžovų neprisileido, o antroje kėlinio pusėje komandas vėl skyrė 7 taškai (25:32). Po D.Grigaičio tolimo šūvio, „Brentex Trailer“ vėl privertė priešininkus pajusti artumą (30:32), tačiau pirmosios susitikimo pusės finiše truputį geriau sekėsi „Kauno Technikos Kolegijai“, kuri įpusėjus dvikovai džiaugėsi 6 taškų atotrūkiu – 30:36.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais metimais (33:38), bet tuomet S.Donėlaitės kariauna paspartino žingsnį, surengė spurtą 0:6 ir pirmą kartą šios dienos susitikime įgijo dviženklę persvarą (33:44). Tai buvo itin svarbus šuolis į priekį, atsižvelgiant į tai, jog abi ekipos šiame ketvirtyje taškus rinkosi ne itin sparčiai ir dažnai šaudė pro šalį. Antroje kėlinio pusėje sukrutę aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti nuostolius iki vienženklės ribos, tačiau po trijų kėlinių situacijos šeimininkais išliko „Kauno Technikos Kolegijos“ krepšininkai – 39:47.

Jau ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (39:51) ir pateikė svarią paraišką pergalei. Po K.Jankaičio kelių atakų šou „Kauno Technikos Kolegija“ įgijo didžiausią iki šiol turėtą persvarą (43:55), tačiau nebeturintys kur trauktis „Brentex Trailer“ krepšininkai neketino kelti baltų vėliavų ir dar pamėgino įgelti varžovams. Blykstelėjęs T.Vaitkevičius įsūdė porą tritaškių, o vėliau dar ir dvitaškį su pražanga ir laimėta atkarpa 9:2 padėjo namuose žaidusiai ekipai atkurti intrigą (52:57). Vis dėlto, lemiamomis rungtynių minutėmis „Kauno Technikos Kolegija“ dovanomis nesišvaistė, išlaikė saugų atstumą savo pusėje ir šventė pergalę rezultatu 56:63.

Vytautas Alonderis („Kauno Technikos Kolegija“):

Šiandien sutikote vyresnius ir fiziškai stiprius priešininkus, Kas nulėmė Jūsų pergalę?

„Galbūt tai, kad esame jaunesni ir energingesni. Pirmuosius dvejuose kėliniuose pakankamai neblogai užpuolėm, o paskutiniuose dvejuose stengėmės gerai gintis. Tą padaryti pavyko, išlaikėme persvarą savo pusėje ir laimėjome.“

Tadas Vaitkevičius („Brentex Trailer“):

Šiandien dažniausiai būdavote varžovams už nugaros, nors skirtumas nebuvo toks ir baisus. Turėjote progų pakreipti viską sau naudinga linke, bet to padaryti nepavyko. Kodėl?

„Manau, kad šiandien mums pritrūko geresnės gynybos ir greičio. Varžovų komandoje visi žaidėjai gerokai jaunesni, o mūsų – tik aš vienas jų amžiaus. Buvo labai sunku juos vytis, nes pas mus visi tokie stamboki ir „užsivarę“.

Nepavyko „ant jėgos“ paimti?

„Kažkiek gavosi po krepšiais, bet vistiek pritrūkom greičio. Jie nemažai taškų pelnė greitose atakose ir mums iš užtvarų sunkiai sekėsi išeiti. Nieko tokio. Kitą kartą gal geriau pasiseks.“

Nugalėtojų komandoje pirmaisiais smuikais griežė V.Alonderis (20 tšk., 5 rez. p.), K.Jankaitis (18 tšk., 7 rez. p., 11 išpr. pr., 30 naud. b.), Š.Krilavičius (8 tšk., 11 atk. k., 2 bl.), L.Patašius (8 tšk., 16 atk. k.), A.Rutkauskas (4 tšk.), G.Katilius (3 tšk.) ir Š.Pranckevičius (2 tšk.).

„Brentex Trailer“ gretose pasižymėjo T.Vaitkevičius (22 tšk.), T.Skrupskelis (11 tšk., 16 atk. k.), D.Grigaitis (8 tšk., 10 atk. k.), P.Užkurnys (7 tšk.), V.Mazaronis (4 tšk.) ir T.Šimoliūnas (4 tšk., 6 atk. k.).

„Kauno Technikos Kolegija“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje pasiekė antrąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (2-1). „Brentex Trailer“ sąskaitoje visos trys nesėkmės (0-3).

Kauno technikos kolegija neturėjo vargo su BrenteX Trailer (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 19:32 val.)„Kauno technikos kolegija“ atsilaikė prieš BC „Straight“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Akademiją“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 19:54 val.)„Kauno technikos kolegija“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Gazuotą pieną“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno technikos kolegija“ neturėjo vargo su „Elektromontuotoju“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Kauno technikos kolegija“ užtikrintai atsirevanšavo „Sparta“ vyrams (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 20:16 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Brentex Trailer“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 20:53 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kauno technikos kolegija“ be vargo pratęsė savo pergalių seriją (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Kauno NTI-PN“ po pratęsimo palaužė „Brentex Trailer“ bei žengė į ketvirtfinalį (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 22:13 val.)