Randeris vs ASU (56:64)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ASU“ po permainingos kovos įveikė „Randerio“ ekipą.

2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 00:08 val., peržiūros: 1212

Penktadienį, kovo 27 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Randeris" ir "ASU" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "Randerio" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (18:11). Antrame kėlinyje "ASU" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (33:32). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "ASU" ekipai kuriai po trijų kėlinių pavyko persverti rezultatą – (45:51). Ketvirtame kėlinyje "Randeris" dar bandė mažinti atsilikimą, bet truputi geriau sužaidę "ASU" krepšininkai išsaugojo susikrovusią persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (56:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Randerio" 6 pelnytais taškais, vėliau sekė "ASU" pelnyti 2 taškai ir sužaidus pirmas 2 minutes rezultatas buvo – (6:2). Sužaidus dar 3 minutes "Randerio" ekipa dar 3 taškais padidino skirtumą ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 7 taškai – (10:3). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo "ASU" komandos laimėta atkarpa – (4:5), vėliau sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Randerio" ekipai pavyko 3 taškais padidinti skirtumą, po kurio komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – (27:16). Antroje kėlinio dalyje "Randerio" ekipa papuolė į duobę, "ASU" ekipai pavyko surengti spurtą – (6:16), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (33:32).

Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis "ASU" ekipai, kuri pirmu metimu persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – (33:34). Vėliau komandos beveik visą kėlinį žaidė apylygiai ir tik likus žaisti nepilnas 2 minutes "ASU" ekipai pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir trečiasis kėlinys baigėsi – (45:51).

Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus. Komandos labiau susikoncentravo gynyboje. Pirmoje kėlinio dalyje komandos apsikeitė vos keliomis tiksliomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų siekė 7 taškai – (49:56). Antroje kėlinio dalyje "ASU" ekipai buvo pavykę padidinti skirtumą iki 13 taškų, bet kėliniui baiginėjantis "Randerio" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 8 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (56:64).

Po laimėtų rungtynių "ASU" ekipos trenerė kalbėjo: "Labai dėkinga savo vyrams, kurie išlipo po pirmo kėlinio iš duobės ir sužaidė, skaitau labai geras ir kovingas rungtynes."

Randeris: Laimonas Steponavičius – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Ovidijus Ašmena – 11 tšk., Edgaras Valius – 8 tšk.

ASU: Vaidotas Levanauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Gytis Šiušė – 15 tšk., Marius Trumpickas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:54 val.)„ASU“ pasiekė lengvą pergalę prieš laisvalaikio centrą „Partizanas“ (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 00:58 val.)Pirmose rungtynėse „Randeris“ tiesiog sutrypė „Partizano“ ekipą. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 01:43 val.)„Randeris“ lengvai peržengė „Sportijos“ barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 20:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)Antroje rungtynių pusėje BC „Straight-2“ pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę. (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:49 val.)BC „Straight ‒ 2“ pavasario „Sportturas“ taurėje startavo sunkia pergale prieš „ASU“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:04 val.)